BitteLiten *har født* Skrevet 25. januar 2008 #1 Skrevet 25. januar 2008 Jeg vet det finnes en bag/duovogn som har en hard bag, og inni baggen er det 4 eller 5-punkts sele til barnet. Bagen skal være godkjent til bruk i bil uten nett pga dette... men jeg vet ikke hvilket merke vognen er. Er det noen som har peiling og kan hjelpe meg med navnet?
Jeg er HAR FØDT!!! Skrevet 25. januar 2008 #2 Skrevet 25. januar 2008 Det er Casualplay S4, jeg har den selv, ikke bagen enda, men selve sportsdelen bruker jeg til snuppa som er 15 mnd.. Er kjempefornøyd med den!! Og når nr 2 kommer skal bagen kjøpes og tas i bruk! Genialt at den er godkjent for bil!!
flopp Skrevet 25. januar 2008 #3 Skrevet 25. januar 2008 Mutsy Urban Rider (eller noe sånt.....) har vel også en bag som er godkjent for bil.
Jeg er HAR FØDT!!! Skrevet 25. januar 2008 #4 Skrevet 25. januar 2008 Ok, den har ikke jeg hørt om, men det er vel også en veldig god vogn eller?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå