Gå til innhold

Mmm deilig.. Jeg drakk nettopp snusen til samboer... :S :S


Anbefalte innlegg

Skrevet

hvordan jeg kunne drikke snus?? ja nå har det seg sånn at han har ikke pose men pakkesnus.. Han hadde vert så smart å hive en snus oppi et sånt pappkrus med lokk som JEG drakk av. Tenkte jeg skulle drikke opp resten (var bare en skvett igjen) før jeg kastet den.. Og der kjenner jeg klumper og en jææævli smak.. Begynte å tuuuute :D hehe.. Og spytta og skylte munnen leeeenge... ÆSj...... helt jævlig... =P hehe

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg begynte helt ærlig å lure på hva slags syke lyster man egentlig får av å gå gravid. Godt å se at du skrev æsj på slutten da,hehe. :-)

Skrevet

What??!! Pjuk....nå ble jeg kvalm gitt! Føler med deg!

Skrevet

tjihi stakkar:)

Hjemme hos mamma passer jeg alltid på for den "grisete" broren min slenger snus rester rundt i kopper og ja der det måtte passe!!!

æsj,smaker jo helt jævli så føler med deg.

 

Skrevet

Håper du ikke fikk i deg så mye snus! Jeg har hørt om andre som har gjort det samme og som har fått i seg ganske store doser snus. De har blitt kjempedårlig av det pga nikotinforgiftning, med svette, hjertebank osv osv.

Skrevet

Ååå, æsj.. ! Stakkars deg. Tror jeg virkelig hadde spydd.. *grøsser*

Håper du ikke fikk i deg så mye da?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...