Gjest Skrevet 24. januar 2008 #1 Skrevet 24. januar 2008 Hei! Noen som har fått beskjed om at de har spontanabortert, men som allikevel har vært gravide?
Christoffer i magen Skrevet 25. januar 2008 #2 Skrevet 25. januar 2008 Har lest om det men vet jo ikke hvor vidt det stemmer da.
*Lykkelita*2barnsmor Skrevet 25. januar 2008 #3 Skrevet 25. januar 2008 Jeg kom til UL sjekk etter en spontanabort to mnd tilbake i tid, pga mye smerter. Jeg fortalte legen at jeg hadde fått pos graviditetstest dagen før jeg kom til ham. (hadde hatt negative tester i mellomtiden) Han undersøkte meg, og sa at, "Javel, men da spontanaborterer du nå, for nå blør du veldig." Jeg ble helt knust, og spurte om det ikke kunne være bare en blødning. Han sa at han ville bli SVÆRT overrasket om det ikke var en spontanabort. Jeg blødde litt den dagen (ikke så mye), blødde noen ganger til, men ikke sammenhengende og ikke mye. Ble sendt på ny UL tre uker senere, og da var det jammen meg et hjerte som banket. Første svangerskap hadde jeg en kraftig blødning i uke 6. Med klumper og skikkelig ekkelt. På UL etterpå viste det seg et bankende hjerte. Da jeg hadde født, fortalte de at jeg hadde hatt en tvilling, så da aborterte jeg en, og beholdt en... Har du fått bekreftet SA`??
Gjest Skrevet 25. januar 2008 #4 Skrevet 25. januar 2008 Jeg fikk beskjed om det, men det viste seg å være svansgerskap utenfor livmoren. Det fant man ut en uke senere. Det gikk selvfølgelig ikke bra alikevel, og jeg mistet en eggeleder.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå