Gå til innhold

Det verker i beina og knärna om natta. Flere?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Mä sutre litt jeg og. Men det er ganske plagsomt om natta at beina skal värke sä veldig. Spesiellt lära. Mä snu meg fra side til side. (Er jo ikke bra ä ligge pä ryggen) Knärna gjör ogsä vondt när jeg väkner om morran. Dette har bare blitt värre og värre.. Jeg sover stort sett natta gjennom (med et par dopauser, sä der er jeg heldig..) Men ser for meg hvordan det skal bli helt pä slutten. Er i uke 36 nä..

 

Og selvfölgelig sover jeg med masse puter og ammepute, varmepute ++ Sä det er jo ikke bare enkelt ä bytte liggestilling..

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har det akkuat på samme måten. Nattesøvn har vært urolig og vond de siste ukene. Knærne er veldig ille og det hjelper sjelden med pute mellom bena. Ruller meg fram og tilbake gjennom natten. Irriterende!

Skrevet

Bare i knærne og beina? Her verker det i tillegg i både rygg, hofter, nakke, armer og det som er :-) Men så har jeg under en uke til termin også da, snart er det heldigvis over og jeg gleeeder meg til å sove på magen igjen!!! (Selv om det bare blir 2 og 2 timer i starten, hehe :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...