Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

ser at det er salg på barnas hus, men hvorfor ha stort oppslag om det her inne når det ikke er nettbutikk?

greit me reklamer, men er den ikke litt vel drøy når alt annet her inne kan bestilles på nett utenom "supersalget" på barnas hus?

her i namsos og omegn har vi ikke noe som heter barnas hus derfor ble jeg litt skuffet......

 

stemmer det at det ikke kan kjøpes på nettet eller er d bare jeg som ikke får opp nettbutikk på siden deres?

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nå er det vel ikke slik at man må ha nettbutikk for å få lov til å reklamere på internett?

 

Og det bor nok haugevis av gravide og småbarnsmødre i nærheten av disse butikkene også :o)

Skrevet

De reklamerer selvfølgelig der det er flest i sin målgruppe, og hva er da bedre en enn gravidside på nett.

Ser det også er rekleame for Stbburet sin gule leverpostei, den selges vel ikke på nett heller. Det samme med fotograferingen til Fame, folsyre talettene Gravid går vel i samme kategori, og nedover bare på denne ene siden fortsetter det sikkert.

Så det er MANGE som reklamerer på nett selv om de ikke har nettbutikk....er helt vanlig det. Kan ikke være tilgjenglig for alle dessverre.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...