FjaseFrøken Skrevet 23. januar 2008 #1 Skrevet 23. januar 2008 Ja da var ikm-dagen her da:) Ingen tegn til tr ennå så nå står håpet høøøyt i sky her...hehe. Har jo i tillegg masse symptomer som selvfølgelig får håpet og troen ennå høyere også Åsså har jeg jo selvfølgelig ikke no test da, men sist fikk jeg en skikkelig positiv test så sent så om tr ikke dukker opp idag er det nok ikke vits for meg å teste før om et par dager i alle fall... *såååå spent*
FjaseFrøken Skrevet 23. januar 2008 Forfatter #2 Skrevet 23. januar 2008 Æsj den stygge tanta kom på dagen likevel ser det ut til:/ Grrr...kjipt...jaja...da går vi inn i en ny pp å nyter tiden;) Jeg får se lyst på det, nå kan jo jeg feste sammen med alle vennene mine til helga på nyttårsball...hihi
FjaseFrøken Skrevet 23. januar 2008 Forfatter #4 Skrevet 23. januar 2008 Det er en forkostelse for ikke kommende mens. Asså den dagen du venter mens som du helt ikke vil skal komme;)
Håperpåbaby. Skrevet 23. januar 2008 #5 Skrevet 23. januar 2008 Dritt-tante, men bra at syklusen fungerer som den skal da. Her er det fortsatt ikke nå tr, men tror ikke jeg er gravid heller, bare syklus-kluss og det er kjipt. Lykke til i pp 2.
*Ønskerossbaby *Gravid* Skrevet 24. januar 2008 #6 Skrevet 24. januar 2008 Jeg har også fått tr. fikk den på tirsdag :-( Det er bare å begynne på en igjen. Lykke til alle sammen :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå