Gjest Skrevet 23. januar 2008 #1 Skrevet 23. januar 2008 Vanligvis faller tempen min dagen før IKM. Den gjorde ikke det i går, og heller ikke i dag. Den steg faktisk fra 36,26 til 36,60 fra i går til i dag i stedet! Er ikke syk heller..Tok en vanlig clearblue i morrest, og den er vel egentlig å tolke som negativ.. man ser bare èn tydelig strek. Men så inbiller jeg meg da, at jeg ser noe i den loddrette linja også. Men den er for diffus til å kunne si om den er blå, eller om den i det hele tatt er noe der. I enkelte vinkler ser jeg noe, i andre ikke. Hadde tempen sunket i dag, hadde jeg nok ikke tenkt mer over det, men synes det var rart med den stigningen. Var rimelig sikker på at jeg var gravid pga andre ting også. Vet jo at det er umulig for andre å si noe sikkert, men lurer på som noen har erfaring med dette? Jeg er 13 DPO i dag, og den ville vel slådd ut klart og tydelig nå hvis det var noe?
flypapir Skrevet 23. januar 2008 #2 Skrevet 23. januar 2008 Mine skyggestrekker (som til tider har vært veeeeldig ukare) har betydd at jeg var gravid.... Så jeg har troa på at du er det... Men kanskje lurt å ta en digital test? Kan være greit å få svaret i klartekst i stede for å studere skygger! Lykke til, skal krysse fingrene for deg!
Gjest Skrevet 23. januar 2008 #3 Skrevet 23. januar 2008 Takk for svar Marte og Tulla=) Det du sier høres jo litt lovede ut.. Vet ikke hva jeg skal tro her, du har nok rett i at det eneste er å ta en ny test, gjør det vel i morra eller fredag. Andre som har erfaring med slike nesten usynlige streker rundt 13 dpo?
siw*ern Skrevet 23. januar 2008 #4 Skrevet 23. januar 2008 heisann...første gang jeg var gravid var begge testene jeg tok veldig uklare....VELDIG uklare.....men jeg var gravid.... jeg tok test nå for to dager siden...den var også litt uklar...tok en ny igår, den var også uklar... men det er bare fordi stigningen ikke er så høy... men jeg er gravid.... med andre ord...streken trenger ikke være klar for at du er gravid..... hvis den er negativ kommer det ikke antydning til strek på testen sa legen min:) så du er nok gravid ja:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå