♡ Jersey ♡ Skrevet 22. januar 2008 #1 Skrevet 22. januar 2008 Noen flere som er det nå mot slutten?? Vært det sånn til og fra i hele dag... Sulten og fysen, spiser litt, blir rar i kroppen... Ikke kvalm, men litt små-uvel liksom... Tror jeg kjenner murringer, men blir jo usikker på om det er bare luft??... Jeg er 38+5..
♡ Jersey ♡ Skrevet 22. januar 2008 Forfatter #2 Skrevet 22. januar 2008 Dytter litt jeg... Ingen som vet om dette er vanlig når fødsel nærmer seg? Eller har noen ide om hva annet det kan være...?
januarbaby:-) høygravid Skrevet 22. januar 2008 #3 Skrevet 22. januar 2008 jeg har det også slik..murringer,småkvalm og til tider slapp. En del kynnere også. Er vel vanlig når fødsel nermer seg. Man tenker mye, er spent, bruker mer energi enn man aner egentlig. Å forberede seg til det som kommer kan slite på kroppen. Tror det hadde vært veldig rart om du hadde følt deg helt ok,energirik og "frisk". Er nok slik det skal være vil jeg tro:-) Lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå