Bella Swan Skrevet 22. januar 2008 #1 Skrevet 22. januar 2008 Må slutte å røyke snart, siden vi planlegger å få et til barn. Vil bli røykfri før jeg blir gravid denne gangen. Men sliter vannvittig med motivasjonen, tenkte jeg skulle prøve å lese endelig ikke røyker. Men er skeptisk, noen som har lest boken og hvilken erfaring har dere?
PAVEEL Skrevet 22. januar 2008 #2 Skrevet 22. januar 2008 jeg har lest den, ikke den for kvinner men den andre. hjalp iallefall meg, men viktig å huske på at man skal røyke mens man leser den da. og...det er litt svada i den, men mye av de tipsene inni den er suuupre:-) 3 år siden jeg slutta:-)
OsloMor Skrevet 22. januar 2008 #3 Skrevet 22. januar 2008 Da jeg ble gravid med første, tok det meg 48 timer fra positiv test til jeg ble total røykfri, har aldri røyket siden og dette er 4 år siden, jeg leste den boken og den åpnet virkelig øynene mine. Ikke slutt før du begynner på den, men røyk som du vil når du leser den, og vær positiv! Anbefales!!
Gjest Skrevet 22. januar 2008 #4 Skrevet 22. januar 2008 Jeg har sluttet :-) :-) Har ikke lest boken. Klarte ikke og slutte helt da jeg var gravid. men sluttede for 2 mnd. siden, var ikke motiveret i det hele tatt, men vi var 3 der skulle slutte sammen. Brukte plaster og det hjalp!!! Lykke til
Bella Swan Skrevet 22. januar 2008 Forfatter #5 Skrevet 22. januar 2008 Då skal eg skal kjøpe den i morgen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå