Gå til innhold

DOFFINE!!!!! Nå må du jaggu se til å...


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ich komme ich komme

Skrevet

....Helga!!!

 

Haha... som en skikkelig dårlig tysk pornofilm :)

Skrevet

aaaaaaaaaaaaaahhh.. helga... bist du klein??

Fnis....

Jeg fikk en liten sipperunde nå.. Satt å så på scrubs på tv2. Og det var jo optimal dag for UL og andre diverse baby ting.. Og jeg har sliti di siste dagene med at jeg har mista. Aner ikke hvorfor, men jeg har så vondt i hjertet for å si det slik. Og det er jo lenge siden jeg spontanaborterte nå... Men en reaksjon har absolutt kommet nå...

Skrevet

Så trist da.... :( Men det er helt lov å ha det sånn! Så det så... Få det ut!!! Gråt i vei :)

Skrevet

Men husk at dette er ikke noe "jeg-er-vennen-din-tråd" altså!!! Her hetser jeg deg på det groveste :) Hæhæhæhæ *rå latter*

 

For vi har jo ikke lov til å skrive sånne "du-virker-til-å-være-hyggelig-tråder" her inne :) Tihi... :)

Skrevet

hm... nå ble jeg skuffet assa... Trodde virkelig dette var en kosemoseoverdose vennetråd---- Hets meg så myyye du vil turbo.

 

For gjør du ikke det så kommer innleggs politiet å tar oss.

Skrevet

Lurer egentlig på hvem disse innleggspolitiene er jeg... Hvem har rett til å bestemme hva andre skal skrive her inne??? Rævslikkerne??

Skrevet

Hva? "innleggs politiet"? Ha ha. Vi får håpe på det! Ja, orddeling er herlig, dere!

Skrevet

Kom ikke her og bland deg i tråden vår anonym!!! Da blir vi nødt å hetse deg også :)

Skrevet

Og der beit det på en som ikke har noe i denne tråden å gjøre. En som fant feilen...

Skrevet

Får jeg og gjette på feilen?

 

Vel jeg har funnet to, først Anonym og nå meg.

 

Har jeg rett?

Skrevet

Naaaii ekke det assa, snuppa:-)) har med orddeling å gjøre:-) fnis

Skrevet

Åhh visste det da, men gidder ikke å irritere meg over det lenger, selv om det er irriterende å lese setningen flere ganger for å skjønne ting ;)

 

Den mest utpregede feilen her var jo faktisk Anonym da.

Skrevet

Jepp... og nå får de jo enda mer å krangle om. For vi dytter jo denne tråden enda mer opp:-))

 

Skrevet

Ja stakkars. Kan få høyt blodtrykk av sånt :P

Skrevet

Sååå kooooselig! Her er hele skravlegjengen samla! Fram med kaffetåren og vaffelpressa, jenter! Noen som har noe Tupperware eller Oriflame å selge, eller?

Skrevet

Æsj, du er ikke med da. Du er ikke noe hyggelig!

Skrevet

Det er nok heller dildoparty de jentene her driver med. Ha ha ha.

Skrevet

So what?? Du har ingenting i denne tråden å gjøre uansett.

Skrevet

Jeg er ikke den anonyme som har skrevet noe i tråden deres tidligere, men alle kan davel skrive innlegg hvor de vil!? Akkurat som dere kan ekskludere andre ved å skrive interne innlegg så kan da vel hun andre anonyme skrive innlegg i denne tråden også? Nei, nå synes jeg faktisk at alle påstandene fra den andre tråden her inne ble bekrefta, den tråden om folk som skriver interne innlegg. Dårlig gjort å stenge folk ute når forumet er for alle!!!

Skrevet

Føler på meg at det kommer et "Fader for en møkkaplass, hit kommer jeg aldri tilbake"-innlegg snart.

Skrevet

Er ikke jeg som føler meg utestengt her :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...