Gå til innhold

:(


Anbefalte innlegg

Skrevet

Faens så urettferdig!!!! Flytta inn i en dritbra leilighet kun en mnd før jul,styra på og fikk pakket ut og ordnet til jul...å igår komm huseigeren å sa att hun skulle legge ut leiligheta for salg....grrrrrrrrrr

Har jo ikke bodd her i to mnd engang,å det tok 3 mnd å finne dette(er familie på 5,så vi er avhengig av plass) Eneste som er til utleie nå er 50 kvm leiligheter,med ett soverom,å det blir jo for lite ;(

Når vi skrev under på kontrakten,så sa hun,att vi trengte ikke å være redd for att hun skulle selge,med det første,men hva faen er 2 mnd etter da? er jo etter min mening,med det første!

 

Er vell ikke annet en å brette opp armene,å begynne å lette etter noe nytt og pakke atter en gang...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du har vel kontrakt? I denne står oppsigelsestiden, den gjelder for begge parter. Altså, du kan bo der ut oppsigelsestiden, det er da noe i det minste.

 

Er ikke hundre prosent sikker, men tror ikke dere kan bli kastet ut uten brudd på kontrakten eller at huseier skal bruke leiligheten selv.

Skrevet

Har kontrakt,men det er bare en mnd oppsigelse,så den mnd flyr jo fort av sted:(

 

Prøvde å sjekke husleieloven,men fannt ikke noe,men regner med att det er gyldig grunn å bli kastet ut,da hun skal selge leiligheta.

 

Blir jo ikke bokstaveli talt kastet ut da,men vi må jo ut når leiligheta er solgt,så vi kunne jo få bo til da... Men det går jo ikke an å leve fra dag til dag,å spekulere på om det snart blir solgt.

 

Blir bare så oppgitt å lei

Skrevet

Får ikke lån,så da blir det vanskeli! Har søkt i alle bankene,i det siste halvåret... avslag avslag avslag avslag osv

 

En inntekt og 3 små,er det ikke enkelt,å få lån!

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...