Gå til innhold

Pappa-perm!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Fy søren det er deilig å være hjemme med ungen min:)

Har nettop begynt på pappa-perm, og stortrives!! Ville bare si det:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så koselig å høre da! Tror Pappa'n her i huset gleder seg til det blir hans tur også, er fortsatt noen mnd til enda.

Så gøy å bli skikkelig godt kjent med de små.

 

Skrevet

ja.. det blir noe annet når man er alene med dem.. :)

Skrevet

Godt å høre at mannfolk synes det, gubben her har perm om 4 uker og skal ha i 6 uker, jeg jobber hjemmefra, så litt spent på om han ser på det som en ferie eller at han faktisk vil ha tid med gutten våres eller alle barna.

Skrevet

Ja, ikke sant dette er toppen :-D

 

Kos dere masse sammen og nyt permisjonen din!

Skrevet

Så koselig å høre!

Heddas pappa har hatt permisjon hver torsdaghelt fra august, de storkoser seg! Da er mamma på jobb, og det er Hedda-pappa dag. Helt topp for alle parter.

 

Nå blir jenta vår straks 1 år, og det er slutt på permisjon og kos. Men Hedda sin pappa har valgt å ta ut ferie 1 dag i uka frem til sommeren (han hadde en del ferie til gode fra i fjor), slik at Hedda-pappa dagen skal vare litt lengre. Veldig koselig syns jeg, at de har det så fint sammen!

 

 

Skrevet

Ja, jeg har sagt det før og jeg sier det igjen: det å være hjemmeværende med baby er skikkelig undervurdert! Ihvertfall av meg. Jeg trodde dette skulle bli kjedelig og at jeg kom til å savne jobb/action. Feil. Iallefall fordelte pappa'n og jeg permisjon 7 til meg 5 til han før fødsel. Jeg angrer som en hund. Men fint og riktig for både pappa'n og beibisen. Kos deg!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...