PAVEEL Skrevet 21. januar 2008 #1 Skrevet 21. januar 2008 jeg har liksom sett for meg Roma. elsker Italia uten å ha vært der av en el annen gunn.
Regnbuemor til 2 Skrevet 21. januar 2008 #2 Skrevet 21. januar 2008 Mautitzius (skrives det sånn?). Vi SKAL dit på 10 års bryluppsdagen vår.... ahhhh... *drømme*
Regnbuemor til 2 Skrevet 21. januar 2008 #3 Skrevet 21. januar 2008 Glemte i allefall en r! Mauritzius (?)
xxxo Skrevet 21. januar 2008 #4 Skrevet 21. januar 2008 Aner ikke. Er jo såå mye å velge i mellom. Eneste stedene jeg har vært utenom skandinavia er spania, når jeg var 11, og london. Men jeg har lyst til å dra et varmt sted, ikke for varmt, hvor vi kan bade. Et sted hvor det ikke er tettpakket med turister, men alikevel ikke sted med kun innfødte som ikke kan engelsk.. Et sted man ikke får livstid for å ha sex på stranda. Også vil jeg gjerne få med meg noe spennende kultur.. puh.. Kom gjerne med forslag.. Australia, Italia, Egypt og mange andre steder kunne jeg tenkt meg å dra, om ikke på bryllupsreise så en eller annen gang..
SaDa Skrevet 22. januar 2008 #5 Skrevet 22. januar 2008 Vi gifter oss i august og skal til Roma på bryllupsreise:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå