Anonym bruker Skrevet 21. januar 2008 #1 Skrevet 21. januar 2008 Det står at man ikke skal bruke kremen. mener de sprøyte kremen inn? For må vel bruke den "utenpå" for å bli kvitt det. Har kjøpt en pakke med en tablett. symptomene har blitt mindre, men er det farlig å ta en kur for å være på den sikre siden? Eller bør man kontakte lege først?
Andrebolleiovnen Skrevet 21. januar 2008 #2 Skrevet 21. januar 2008 Jeg har hørt at du kan bruke krem og stikk pille, men bruk ren finger til å føre det inn med. IKKE den pinnen som følger med.
Ayla78 Skrevet 21. januar 2008 #3 Skrevet 21. januar 2008 Det skal være ufarlig å bruke både krem og vagitorie, det eneste som står er at du ikke bør bruke applikatoren for å føre inn vagitorien i skjeden, men fingrene..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå