Graciegirl Skrevet 21. januar 2008 #1 Skrevet 21. januar 2008 Tusen takk til dere alle for et flott forum med takhøyde som overgår en diger skyskraper. Jeg koser meg med hjertevarme fortellinger fra hjemmefronten(e), ispedd både latter og gråt. Jammen tror jeg ikke jeg skal være her litt oftere. Kjenner det lugger både i hjerterota og fingrene. Det er et godt tegn! Ønsker dere alle en fortsatt strålende kveld.
mamma søker barn-har fått 2 Skrevet 21. januar 2008 #2 Skrevet 21. januar 2008 Hei på deg din snik(leser)... Velkommen til oss fjortiser......Eller var det førtiser kanskje.. Ja da mener jeg ikke meg selv ,for jeg er jo bare tjueseksten.... Har en flott mann og to gutter Storebror blir 6 til sommeren og Knerten blir 2 år i feb.
Graciegirl Skrevet 21. januar 2008 Forfatter #3 Skrevet 21. januar 2008 Tjueseksten - det er jo den BESTE alderen!!!
Attpåklatten :-)™ Skrevet 21. januar 2008 #4 Skrevet 21. januar 2008 Takk selv:-) Det er godt å ha et sted å øse ut følelser og tanker, om både det ene og det andre:-) Noen ganger er det godt bare å skrive av seg ting, rene terapien skal jeg si deg:-) Lugging i hjerterot og fingre er flotte saker:-)
♥Snulder Skrevet 21. januar 2008 #5 Skrevet 21. januar 2008 Mmmmm.... her har vi det bra!!! Ihvertfall når vi ikke får pekefinger fra Attpåklatten fordi vi ikke er skravlesjuke nok...hehe;=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå