Gjest Sekretøsa Skrevet 21. januar 2008 #1 Skrevet 21. januar 2008 Har klaga min nød om detta før, men nå begynner jeg og bli lei! (Eller, igrunn ikke, for nå er jeg så vant til det), men hadde vært fint og slippe og sove med pansertruse, og kanskje kunne hatt sex igjen uten at jeg måtte tenke meg om først! Altså, fødte 6/9, blødde i 4 uker etter fødsel, stoppa og blø i 1 uke, fikk mensen tilbake (juhu, lucky me), fikk cerazette piller, brukte de i 2 mnd, blødde som F***, med unntak av 3, TRE dager, på de 2 mnd... Fikk Loette, brukte de i 34 dager, blødde HVER dag, ikke mye, men det var nok! Fikk p-plaster, brukt det i litt over 2 uker nå, og gjett hva? JEG BLØR!!! Har hatt 2 dager nå på de 2 ukene, som jeg IKKE har blødd!!! Er detta helt normalt eller?? En ting er at det ikke stabiliserer seg med en gang (noe det gjorde når jeg gikk på Trionetta, som jo er borte for alltlid), men jeg skal da for pokker ikke blø blø blø blø, og blø litt til!!
Frk. Vable Skrevet 21. januar 2008 #2 Skrevet 21. januar 2008 Hva med å sette inn en hormonspiral? Man kan riktignok blø/spotte i 4-6 mnd. men etter det slutter 20% å blø helt.... Nesten alle får ihvertfall mindre blødninger.
dåsa06 Skrevet 21. januar 2008 #3 Skrevet 21. januar 2008 Tror jeg ville kutta alt som heter prevensjon med hormoner en stund jeg, latt kroppen finne seg selv igjen, mye som skal på plass etter svangerskap og fødsel...for så å starte med etellerannet når syklusen er i gjenge igjen....
Anonym bruker Skrevet 21. januar 2008 #4 Skrevet 21. januar 2008 Jeg er sikker på at det er straffen for at du er varm forsvarer av vår tidligere diskusjon inne på kranglesiden:-) Som jeg så klart var i mot!!! så ikke syt til meg om dette problemet når du besudler kroppen slik du gjør:-)
Gjest Sekretøsa Skrevet 21. januar 2008 #5 Skrevet 21. januar 2008 DUST! Pell deg tilbake på kranglesiden, jeg har et reelt problem her!
Anonym bruker Skrevet 21. januar 2008 #7 Skrevet 21. januar 2008 kom deg heller tilbake på kranglesiden selv du vennen:-)
Gjest rufusa Skrevet 21. januar 2008 #8 Skrevet 21. januar 2008 med tanke på at den kroppen høres ut til å være i fullstendig ubalanse hva hormoner angår
Gjest Sekretøsa Skrevet 21. januar 2008 #9 Skrevet 21. januar 2008 Etter første fødsel, begynte jeg på trionetta, og da satt syklusen med en gang! Legen sa også at jeg var en av mange som måtte lide fordi de haddde tatt trionetta ut av markedet... Ahhh, frustrasjon!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå