Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

hei lurer på hvilken bil jeg må kjøpe meg? venter nr 3 har en på 4 og en på 2 når den nye kommer. blir trangt i bilen med 3 seter bak.

Noen forslag??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi er i samme situvasjon. Biler som er aktuelle for oss, som vi har sett på er vw Touran og sharan. Sharan er litt større, og jeg liker den best, selv om Touran er finere på utsiden er Sharan mer praktisk.( for oss)

 

 

Skrevet

Er også i samme situasjon. Hos oss stod det mellom VW Touran og Citroen C8 / Peugeot 807 (disse er like). Vårt valg falt på Citroen C8 (7-seter) og har ikke angret ett sekund. Er kjempeplass i denne (mye større enn i Touranen) og alle 5 baksete kan flyttes på akkurat som man selv vil. ANBEFALES på det varmeste.

Lykke til i bilvalget.

Skrevet

Vi blir fire barn annenhver uke, og måtte kjøpe 7seter. Valget falt på Ford S-max. En romslig, pen og trygg bil.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...