Anonym bruker Skrevet 19. januar 2008 #1 Skrevet 19. januar 2008 Jeg er veldig usikker på om jeg har kynnere eller ikke. Igår kveld, inatt og idag så har livmoren min føltes litt sliten ut, og jeg har vondere i ryggen enn før... Det kjennes ut som om livmoren min har jobbet i det siste, og den har vært til tider stram. Huff, veldig vanskelig å forklare, men er det noen som kan kjenne seg igjen i dette?!
sydilla Skrevet 19. januar 2008 #2 Skrevet 19. januar 2008 dette kjenner jeg igjen - litt samme følelsen som hvis du er lemster i bein og armer etter en tøff trening? Når jeg har hatt mye kynnere blir jeg gjerne sånn. Det er helt normalt å ha mye kynnere mot slutten av svangerskapet :-)
Anonym bruker Skrevet 19. januar 2008 #3 Skrevet 19. januar 2008 oi, kanskje det er kynnere jeg har da!! Har virkelig vært så usikker på om jeg har hatt det eller ikke..! Hmm..kan det være tegn på fødel å?!
Anonym bruker Skrevet 20. januar 2008 #4 Skrevet 20. januar 2008 Kynnere er livmoren som forbereder seg til fødsel. den trener seg opp Ikke noe farlig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå