en-to-tre Skrevet 19. januar 2008 #1 Skrevet 19. januar 2008 Jeg har akkurat montert TFK vogna og satt på baggen. Men, jeg får ikke kalesjen helt opp... Den vil ikke gå i lås, bare på det neste hakket, men da står den jo ikke rett opp, og trekket er jo ikke utstrekt. Den skal da vel kunne låses rett opp??
Rosalille og sjarmtrollene Skrevet 19. januar 2008 #2 Skrevet 19. januar 2008 Hehe...dette lurte jeg også på og fikk svar her inne. Du står ved håndtaket og drar kalesjen mot deg. Og så trykker du den litt ned før du trekker siste stykket. Så låser den seg
en-to-tre Skrevet 19. januar 2008 Forfatter #3 Skrevet 19. januar 2008 å jaaaa, der fikk jeg det til!! Tusen takk for svar:) Ha en fortsatt fin kveld!!
råååsa-med gutt og jente:) Skrevet 19. januar 2008 #4 Skrevet 19. januar 2008 Gull imagen: er det den jogster twist du har?? lurer så fælt på den vogna jeg og men har aldri sett den med hardbaggen i!!! hvordan er den da? viss det er den vogna du har da:)
Rosalille og sjarmtrollene Skrevet 20. januar 2008 #5 Skrevet 20. januar 2008 Jeg har også den vogna. Er helt nydelig! Har ikke tatt den skikkelig i bruk enda da, men har utforska den til de grader. Noen unger i barnehagen har den også, så jeg har brukt den der. Den er super, sporty og stilig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå