nups Skrevet 18. januar 2008 #1 Skrevet 18. januar 2008 Mange her synes stolt over å kunne imponere andre med sin innsikt i div som har med dop å gjøre. De tror det gir de status av en aller annen forvridd grunn..
Gjest Skrevet 18. januar 2008 #2 Skrevet 18. januar 2008 Det er ihvertfall ikke inntrykket jeg har fått.
Amanda- Skrevet 18. januar 2008 #3 Skrevet 18. januar 2008 vist du tenker på samme innlegg som meg nå så er jeg enig med deg. jeg har jobbet lenge i rus omsorgen og det er ikke kult for fem kalorier! har inntrykk over at veldig mange av de som bruker party dop og er ung synest dette er tøft.. og ivertfall og skryte om det etterpå... hvor mye de tok, hva de kan om stoffene... jaja.. de får no bare kjøre seg på ræv. det er synd at det er slik!
Anonym bruker Skrevet 18. januar 2008 #4 Skrevet 18. januar 2008 om det er meg dere sikter til som spurte om cola isted, så synes jeg langtfra dette er det minste kult. jeg trodde jeg hadde funnet drømmeprinsen. og finner ut av dette! jeg har sagt til han at han kan glemme meg. og han blir sjokkert, mener jeg overdriver, og at dette er helt normalt. tar det bare av og til blablabla. jeg skal ikke være sammen med noe dopvrak! er skikkelig lei meg, og langt fra noe skryt fra min side =(
Amanda- Skrevet 18. januar 2008 #5 Skrevet 18. januar 2008 jeg tenkte ikke på deg=) men enkelte... og utenom innlegget ditt.. jeg snakket generelt først og fremst.
nups Skrevet 18. januar 2008 Forfatter #6 Skrevet 18. januar 2008 Neida. Ikke du. Men du spør på rett plass.. De står i kø for å fortelle hva de vet..
Amanda- Skrevet 18. januar 2008 #7 Skrevet 18. januar 2008 hehe.. ja nups.. de alle har professor grad i narkotika..=P
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå