Gjest Riga + snulla & vesla Skrevet 18. januar 2008 #1 Skrevet 18. januar 2008 Har lyst på noe til å spille på tv-en, men aner jo ikke hva som er best. Er det stor forskjell i pris (både på selve dingsen og spilla) og utvalg av spill? Jeg blei bare forvirra av å gå på Elkjøp så håper dere har erfaringer ang. dette.
Gjest Riga + snulla & vesla Skrevet 18. januar 2008 #2 Skrevet 18. januar 2008 niNtendo, heter det jo...
Gjest MyIian Skrevet 18. januar 2008 #3 Skrevet 18. januar 2008 Jeg liker ikke nintendo wii. Jeg liker generelt ikke nintendo annet enn superninto og 8bit. Ps2 er veldig bra, men ps3 er hakket bedre. Xbox er ikke helt min stil -f or lite rpg.
Fru HottenTott♥♥ Skrevet 18. januar 2008 #4 Skrevet 18. januar 2008 Vi har selv Ps2 med spill som guitar hero og ... (hjerneteppe) er det buzz dem heter.. Kjempe kjekke spill syns jeg da.. Har og bilspill og fotball spill som gubben kose seg med... Ha spilt litt wii hos to av tantebarna - så det vil jeg ha.. Artig måte å spille på.. )
Gjest Riga + snulla & vesla Skrevet 18. januar 2008 #5 Skrevet 18. januar 2008 Aaah...så Wii er fra Nintendo! Forbinder det bare med SuperMario jeg.
Cilie with the testpipeboy ;) Skrevet 18. januar 2008 #6 Skrevet 18. januar 2008 Anbefaler PS2, mange kjekke spill!! PS3 er sikkert bedre, men veldig mye dyrere og ikke så mange spill, enda.. Har PS2 og investerer ikke i PS3 før om mange år ennå..
Gjest MyIian Skrevet 18. januar 2008 #7 Skrevet 18. januar 2008 Hihi jeg vant en ps3 jeg.. så jeg slapp å spare HAHAH og jeg kan spille både ps1 og ps2spill på den
Frøloffen & solskinnsbolla Skrevet 18. januar 2008 #8 Skrevet 18. januar 2008 Hei! Det kommer litt an på hva du er ute etter. Hvis du ikke er kjempe opptatt av å ha den beste grafikken og har lyst til å prøve en annen måte å spille på så vil jeg anbefale Wii (nintendo). Har gode titler som Super Mario galaxy,Zelda, Metroid Prime corruption, men jeg synes ikke det er alt for mange gode titler enda ute på Wii, men det kommer. PS3 er den dyreste av maskinene den har også blu ray spiller (hvis du liker å se på filmer) Hadde en veldig dårlig start med spill titler, men det begynner å ta seg opp nå. De har alt fra barnevennelige spill som feks Ratchet and clank som er veldig gøy (synes jeg), til mere eventyr og rollespill sjangeren hvis det er det som frister. Nå kommer det snart store titler som Metal gear og final fantasy etterhvert. Jeg holder på med Folklore som jeg synes er et meget bra fantasy spill. Xbox 360 er vel den jeg har spilt mest på. Veldig mange gode tilter som egner meg akkurat nå. Store rollespill som Mass effect, blue dragon (skuffet litt) og mange store titler som kommer. Xbox 360 er kanskje den maskinen som har minst "barnslige" spill hvis du sikter på at veldig små barn skal spille, men det finnes mye kult for ungdommene og voksne:D Det er også den konsollen som bråker mest. (midterste prissjikt) Nå har jeg alle maskinene fordi det alltid kommer gode spill på hver av dem. Dette er ikke et lett valg, men du får ha lykke til og jeg tror at du ikke kommer til å bli skuffet uansett. Pass deg for fanboys:D (folk som disser konkurrentenes maskiner for å fremme sitt eget kjøp osv)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå