Yrha Skrevet 18. januar 2008 #1 Skrevet 18. januar 2008 Vi skal være faddere i februar, og jeg vil så gjerne at lillegutt på 6 mnd skal ha på seg bunad/festdrakt!! Men kresne meg vil jo ikke ha en vanlig en, neida, jeg har fått det inn i hodet mitt at vesten/jakka skal være blå (helst sånn mellomblå for å passe til øynene hans). Noen som vet om dette finnes? Ellers kan jeg jo sy selv, noen som har gjort dette? Er det vanskelig?
*Sjokomelk* Skrevet 18. januar 2008 #2 Skrevet 18. januar 2008 jeg har blå bunad som jeg kjøpte i desember da vi var i dåp... jeg kjøpte den på anders og julie...den kostet litt då 500 også 100 kr for strømpebuksene den er kjempestilig! rekker opptil knærene men stilige beige strømpebuser med mønster på også er det hvit skjorte til med en liten blå sløyfe...litt vanskelig å forklare men ta deg en tur på anders og julie å se
Yrha Skrevet 18. januar 2008 Forfatter #3 Skrevet 18. januar 2008 Åh, det hørtes perfekt ut! Hvor er anders og julie?
*Sjokomelk* Skrevet 18. januar 2008 #4 Skrevet 18. januar 2008 jeg har vertfall kjøpt den i bergen men inni bunaden står det by-torinn.com vet at anders og julie selger masse name it og lego klær ....har sett den andre plasser men då het den barnas boutiq lykke til!
Yrha Skrevet 18. januar 2008 Forfatter #5 Skrevet 18. januar 2008 Tusen takk for hjelpa Har sett på hjemmesida der, og det var masse fint!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå