Anonym bruker Skrevet 18. januar 2008 #1 Skrevet 18. januar 2008 Som får typen tilå love å aldri se porno..for så og bli driiit sur når han gjør det!! stakkars menn. Alle ser da porno,er det ikke da bedre å forsone seg med at de gjør det enn å bli så sint når dere finner det ut??......Og det er IKKE det samme som å være utro...her er det snakk om fantasier og nyskjerrigheten av å se andre gjøre det. Jeg ser pornp selv jeg....typen min også.SO???? vi elsker hverandre og har sex sammen!! nei synes dere skal ta vekk skylappene deres og nyte livet. Så lenge det ikke går i barne/dyre/voldtekts porno så må de få lov til å se på. Og anal porno er vel ikke noe å skrike for.Det er faktisk kjempedeilig!!!Skjønner jo egentlig godt at mennene deres ser porno når de ikke får lov,de er jo akkurat som unger og gjør det motsatte av det de får beskjed om!!Og med den sexen dere må ha..? fitteknull fks...hvor i all verden blir du som skrev dette knullet hen da???hahahaha...nei....rull inn og slapp av litt,la nå "gubben/guttungene få kose seg litt,de runker jo også vet dere.Ikke regn med at det er dere de tenker på hver gang da!!!
Anonym bruker Skrevet 18. januar 2008 #2 Skrevet 18. januar 2008 Er litt enig, jeg. Fantasier er vel naturlig for oss alle! Er sikker på at det finnes mange kvinner der ute som drømmer seg bort i såkalte husmorporno-romaner, og er ikke sikker på om det er så mye bedre.
Hildemor fra vest Skrevet 18. januar 2008 #3 Skrevet 18. januar 2008 La nå henne få være i fred da uten å bli beskyldt for å være både dum, naiv og krek..Har du hørt å å være ekstra sårbar i graviditeten..Ikke alle som synes det er så kjekt å finne ut av at den man er glad bruker mer tid på porno en å prioritere kjæresten..Jeg for min del har ingenting imot porno generelt innenfor visse grenser men har full forståelse for hvordan denne jenten og andre i lignende situasjoner takler det;-)
Anonym bruker Skrevet 18. januar 2008 #4 Skrevet 18. januar 2008 Hehehhee, jeg kan ikke annet enn å le av hele denne greia jeg... Kan godt forstå at det kanskje blir et sjokk å oppdage at typen, eller dama for den saks skyld, ser porno. Og kanskje enda mer sjokk om det er analsex de ser på- men det er da for pokkern lov å ha fantasier og lyster, selv om man ikke lever de ut i forholdet eller?? Men er enig, de fleste mannfolk ser porno, enten man liker det eller ikke!! Jeg å har sett porno med typen min, liker best å se jente på jente sex men jeg tør ikke si det til typen. Og jeg ser i skjul, det tør jeg heller ikke innrømme! Om han skulle finne det ut så blir det flaut for meg, men han kommer ikke til å nekte meg å se heller! Det kunne han jo bare prøvd seg på liksom... Heheh! Som sagt, syns hele denne greia er litt morsom og en smule skrudd kanskje... Er vi ikke voksne mennesker med mange rare tanker alle sammen? ) Og til deg HI anonym, jeg vet at mannen runker. Og jeg tviler veldig sterkt på at det er meg han tenker på hver gang han gjør det... Fnis! Han skal få lov å drømme om Pamela Anderson eller Jenna Jameson eller hvem det nå måtte være han drømmer om... )
Anonym bruker Skrevet 18. januar 2008 #5 Skrevet 18. januar 2008 Hva om jeg og typen din tar oss en runde etter å ha sett film i helgen, Går det greit og eller?
Axus' girlfriend Skrevet 18. januar 2008 #7 Skrevet 18. januar 2008 anonym 12.05: det er nokså stor forskjell på å være utro og det å se porno. Jeg for min del har ingenting i mot at samboeren min ser porno, men hadde ikk godtatt utroskap! Og til HL; ja, det var kanskje litt naivt å tro at mannen ikke såg porno. Men det var da ikke måte på alt du skulle kalle dama. Det er nok ikke den første dama som har blitt sjokka og fått dette som ei overraskelse. For alt vi vet, kanskje hun hadde vært fortrolig med det om han faktisk hadde vært åpen om situasjonen. Så fort noe holdes hemmelig blir det jo gjerne en større sak ut av det enn det egentli kanskje er.
Anonym bruker Skrevet 18. januar 2008 #8 Skrevet 18. januar 2008 Det er du som er den prippne og ikke skjønner forskjell på det å være utro og det å se på porno eller? hehehe... hvorfor i alle dager skal min fyr se på film hos deg når han får lov til det her hjemme.....inkludert fantastisk sex etterpå Hi
Gjest Skrevet 18. januar 2008 #10 Skrevet 18. januar 2008 Dette må være en av de beste innleggene jeg har lest på lenge *ler meget godt* Godt skrevet!
Anonym bruker Skrevet 18. januar 2008 #11 Skrevet 18. januar 2008 Jeg blei faktisk forbanna og innmari lei meg når jeg fant ut at sambo ser porno på nettet. Ikke fordi jeg ikke vet at menn gjør det, men fordi jeg faktisk spurte om dette ei stund etter vi hadde blitt sammen på en helt grei måte. Nysgjerrig rett og slett. Han sa nei. Så, når jeg fant det ut, blei jeg faktisk forbanna. Hvorfor måtte det være hemmelig? Fikk meg bare til å føle meg skikkelig teit. Vi har ikke snakka om det i ettertid heller, så aner ikke om han har tatt opp vanene igjen. (sa han ikke ville gjøre det mer, uten at jeg sa noe om det). Misunner dere som har et ok åpent forhold om dette. Det var jo det jeg ønsket meg også når jeg spurte, men nå har alt blitt dumt og ekkelt. Arg!
Anonym bruker Skrevet 18. januar 2008 #12 Skrevet 18. januar 2008 Kanskje dette var et idiotisk og dømmende innlegg, men d seie ennå mer om dåkk så hisse dåkk sånn over d... Gi oss fred damer!! Er faktisk enig her eg, porno er naturlig! Akkurat som vi skal respektere hun som er i mot d så skal vi respektere henne som skriver dette innlegget. Eller hva med å bare legge ned dette idiotiet?
snuppelura_jente3 Skrevet 18. januar 2008 #13 Skrevet 18. januar 2008 Til HI du blir jo bare hyggeligere og hyggeligere du ) Det er vel snart på tide med fødsel for å bli kvitt noen av de hormonene du tydeligvis har bøtter og spann av??? Ikke så mye innholdet i det du faktisk sier, for jeg kan godt være enig i deler av det... Er vel mer ordleggingen og drittkastingen om andre her som vitner om at du kanskje er litt vel overhormonell?? Ønsker deg en bedre dag enn du har hatt hittil )
mimmitiltre Skrevet 18. januar 2008 #14 Skrevet 18. januar 2008 kanskje tragisk aa hive seg inn i denne diskusjonen som er saa latterlig men man kan ikke si at det er alle (!!!!) menn som ser paa porno akkurat som det ikke er alle jenter som gjoer det. og at alle gutter ikke runker..forkjell paa naar og hvor i livet man er, om man faar nok sex i forholdet eller ikke osv.. og folk faar vel foele om porno hva de vil??? mannen min syns for exempel prono (film/blader ) er ekkelt saa jeg har sluttet aa prate om det, men han syns det var kult foer vi ble sammen og giftet oss.. og folk faar vel ha hva slags type sex de vil..saa lenge begge er villige og ikke har med mindreaarige, dyr osv aa gjoere.. ikke noe rett og galt svar her-men dere maa slutte aa rope hoyt om hvem som har rett og hvem som er helt paa baertur..folk har forskjellige meninger-thats it!
15.mai :) Skrevet 18. januar 2008 #15 Skrevet 18. januar 2008 Kom igjen da!!! Anonym, du som starter et slikt innlegg for å komme med så nedlatende tone mot ei som henvender seg her for å få råd!! Helt utrolig at det går an å være så slem!!! Herregud vi har alle helt ulikt syn på porno. For noen faller det helt naturlig, for andre er det uvant og kommer da som et sjokk når en oppdager det!! Her er mange enige i at alle menn gjør det, men da går det an å berolige henne på en vennlig måte istedet for å kalle noen for dum og naiv!!! SKJERP DEG!! Det er så provoserende at noen skal ødelegge stemningen her inne på denne måten. Sånne innlegg hører ikke hjemme her. Her er det faktisk et forum hvor alle kan fortelle om sine opplevelser og frustrasjoner og få råd og tips av andre! Men å reagere med drittkasting er helt uakeptabelt!!! OK, vi skjønner at du har et fritt syn på porno, det har jeg også, som mange andre. Men voksne mennesker går ikke til angrep på folk fordi de ikke er vant til det!!! HALLO!! Og anonym i tillegg når en går til angrep. Snakk om å være feig! Greit å være anonym når man lurer på noe intimt og vanskelig tema. Men når en kaster dritt, så sier det seg selv at en er feig som ikke tør å stå for sin mening!!!
mimmitiltre Skrevet 18. januar 2008 #16 Skrevet 18. januar 2008 veldig bra sagt..!!!! Helt enig!!! det er saa typisk at dere som kaster dritt til andre velger aa vaere anonyme !! feiginger!!
Anonym bruker Skrevet 18. januar 2008 #17 Skrevet 18. januar 2008 Som om jeg skulle ha klikka på oldemor fordi hun ikke ser på porno med oldefar. De er faktisk ikke vant til det (tror jeg). Skal jeg da kalle henne for prippen, dum og naiv når hun finner ut at oldefar faktisk ser på porno??? Det handler om hvilke vaner man er vant til!! Ja kanskje oldemor etterhvert kan godta det, men når hun ikke ante at det foregikk så kommer jo det som et sjokk. Så du som tror du er så kul fordi du og din mann ser på porno sammen og tar deg frihet til å rakke ned på andre, for å fremheve din egen liberalisme, VOKS OPP!!! Det er mange her som har fritt syn på porno her, men vi hever ikke oss selv over andre av den grunn!!
Anonym bruker Skrevet 18. januar 2008 #18 Skrevet 18. januar 2008 Hadde mannen min innrømmet at han ser på porno så hadde det vært greit,men når han går bak ryggen min og ser på i smug og jeg finner det ut føler jeg meg rett og slett skuffet,sviktet og forbannet.Jeg ser på tv 1000 hjelper deg selv jeg og koser meg alene med både vibrator og i dusjen,men jeg er åpen og ærlig med ham.Forstår bare ikke at han skal gå og gjemme seg.¨Ærlighet varer lengst syntes jeg iallefall.
Anonym bruker Skrevet 18. januar 2008 #19 Skrevet 18. januar 2008 Det er jo ikke drittslenging!!! bare min oppfatning .....dere er jo naive som tror mennene deres ikke gjør det,dere er jo prippne når dere ikke lar han få lov og helt Ærlig..dere er jo dumme når dere heller vil finne gubben sammen en annen dame enn med en film(som hun skrev i innlegget sitt) !!!! Men er også enige med dere som har menn som lyver...Ingen vits i å sjule sånt å late som man ikke liker porno når man gjør det! Ps er ikke sinna hormonell i det hele tatt jeg asså...er bare lettere oppgitt og ler av disse hysteriske nei til porno innlegg =)ha en trivelig og kanskje "våt" kveld jenter.. Hi
Anonym bruker Skrevet 19. januar 2008 #20 Skrevet 19. januar 2008 Det er ikke naivt å tro at mannen ikke ser porno, for alle gjør faktisk ikke det!!! Som at noen jenter ikke ser porno, gjør heller ikke alle menn det! Så ikke dra alle under samme kam her..Og ikke døm noen for at de ikke synes porno er okey, det er en skitten bransje, og noen synes kanskje at det ikke er noe de trenger i livet sitt. Synes nok at det kan gjøre synet på sex litt annerledes enn at det er noe intimt mellom to mennesker, som kan være både vakkert og fint. Det er jo derfor mange prøver bla. analsex, fordi de har sett det på pornofilm. Tror liksom at dette er "normalt", og det begynner kanskje å bli det også pga. pornobransjen. Det finnes det jo ingen grenser for hva de skal gjøre.. Er det ikke litt patetisk å må se porno for å ha sex med partneren? Vil det si at gnisten egentlig er borte, og man må se på andre for å få en tenning? Er dette bra i lengden?
BlåklokkaVest Skrevet 19. januar 2008 #21 Skrevet 19. januar 2008 Jeg er enig i at det er helt greit med porno, men jeg er ikke helt enig i måten du velger å gå frem på her..... Du latterliggjør folk for deres meninger!! Det synes jeg IKKE er greit! Vi skal ALLE respekteres for våre meninger. Helt greit å gi beskjed om at en har motsatt mening, men jeg mener også at det må gjøres på en ok måte! Når du velger å latterliggjøre andre på denne måten, så når du i alle fall ikke inn til dem du henvender deg til, du bare provoserer.......
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå