Ikkelektuell Skrevet 18. januar 2008 #2 Skrevet 18. januar 2008 Jeg drikker melk i ny og ne, men hvis det skal være noe oppi så foretrekker jeg o'boy. Kanskje noen andre har erfaring med silikon i melk? *dytter*
Anonym bruker Skrevet 18. januar 2008 #3 Skrevet 18. januar 2008 Har du først valgt å dytte full kroppen din full av plastikk, må du kanskje tåle at det går utover flere enn deg enn og ditt ødelagte selvbilde.
Ikkelektuell Skrevet 18. januar 2008 #4 Skrevet 18. januar 2008 Plastikk, nei? O'boy sa jeg jo! Men greit, hvis det plager deg slik skal jeg slutte på mandag, jeg lover!
Anonym bruker Skrevet 18. januar 2008 #5 Skrevet 18. januar 2008 Silikon OG melk, ikke silikon i melk. Jeg foretrekker, som HI, og nyte silikonen ved siden av.
Anonym bruker Skrevet 18. januar 2008 #6 Skrevet 18. januar 2008 Ja man kan amme selv om man har silikon.
Anonym bruker Skrevet 19. januar 2008 #7 Skrevet 19. januar 2008 Jeg har silikon og jeg ammet, og det gikk helt fint!
Anonym bruker Skrevet 19. januar 2008 #8 Skrevet 19. januar 2008 Takk for dere som svarte på det jeg lurte på. Og til dere som ikke gjorde det, uff å uff, dårlig humor gitt!! Spes BK...
Anonym bruker Skrevet 19. januar 2008 #9 Skrevet 19. januar 2008 Vel.. spør etter det på kranglesiden, så får du svar som passer..
Anonym bruker Skrevet 19. januar 2008 #10 Skrevet 19. januar 2008 Ja altså når hun spør om noe på en krangleside, MÅ hun bare forvente at noen bare klikker for at du har et sp.mål. Hahaha, du må være det dummeste brødet på denne siden NN 16:23. Synes virkelig synd på folk som deg.
Gjest Skrevet 20. januar 2008 #11 Skrevet 20. januar 2008 Er det mulig, HI ba om at dette ikke var et krangleinnlegg. Det er altså noen som ikke klarer å dy seg. Fy og fy BM og dere andre anonyme. Det må jo gå ann å gå inn en plass man kan være anonym, å spørre om noe som for enkelte kan være litt ubehagelig å spørre om. VIS RESPEKT DA!
babygullz <3 vilde Skrevet 20. januar 2008 #12 Skrevet 20. januar 2008 Skal ikke være noe problem å amme når man har silikon. Det ble jeg fortalt av legen som opererte meg da jeg var til konsultasjon. Amming skulle visstnok være bra.
Sol Skippertaksdronning Skrevet 20. januar 2008 #13 Skrevet 20. januar 2008 Har silikon, slet med amminga. Men det skyldtes ikke innleggene, men det at jeg ikke har nok næring eller mengde. Sånn har det vært hele tida, fra den første som kom til leenge før jeg ble operert.
Ikkelektuell Skrevet 20. januar 2008 #14 Skrevet 20. januar 2008 Nå er jo brystoperasjoner en smule omdiskutert her på BIM, så det er ikke så helt usannsynlig at HI la inn dette for å legge opp til en hissig diskusjon, og så lenge det er snakk om forholdsvis uskyldige temaer ser jeg ikke at noen tar skade av å få svar som forventet. For den som likevel skulle føle seg forurettet er det selvsagt fullt mulig å hoppe over Kranglesiden når de er innom her.
Anonym bruker Skrevet 21. januar 2008 #15 Skrevet 21. januar 2008 Hei Bærkorga. HI her, nei om du leser overskriften til innlegget (det du trykker på for å lese innlegget liksom) Så står der klart å tydelig at det ikke er et krangle innlegg, det var for å være anonym. Og hvordan kan du da klare å legge inn mellom linjene at dette var for å starte en hissig diskusjon?? Nå må du slutte å lage innleggene til det du vil å ta dem for det de er!!! Og spørsmålet ble stilt for å høre om noen hadde erfaringer med dette, da i forhold til amming.. noe du klart og tydelig ikke skjønte. Så anbefaler at du her etter hopper over innlegg du ikke helt klarer å tyde og svarer der du er sikker i din sak!
Ikkelektuell Skrevet 21. januar 2008 #16 Skrevet 21. januar 2008 Dersom du faktisk er HI, så beklager jeg at jeg tok innlegget ditt som et rent forsøk på provokasjon. Det er imidlertid nok av folk som legger inn tulleinnlegg som ditt her på krangle, så det burde strengt tatt ikke komme som et sjokk for deg at noen skulle kødde med deg også. Får jeg foreslå at du heretter hopper over å bruke fora som du ikke forstår hensikten med?
Anonym bruker Skrevet 21. januar 2008 #17 Skrevet 21. januar 2008 Joda BK jeg er HI. Jeg tåler godt at det blir flåset med, men synest du leser for mye mellom linjene generelt sett og komenterte derfor dette. Skjønner godt "kranglesiden" derav parantesen med "ikke krangle" i overskrift. Overså du den også eller? Ser at folk ofte legger ut slike innlegg som kødd, greit det også. Jeg lar som regel være å svare på den når det står klart og tydelig at den som spørr ikke er ute etter en krangel...
Ikkelektuell Skrevet 21. januar 2008 #18 Skrevet 21. januar 2008 Sukk. Jeg har ikke oversett noen ting - som jeg sa i mitt forrige innlegg, så er det flust av folk som legger inn tulleinnlegg som lyder omtrent som ditt, derfor er det ikke annet å forvente enn at noen kødder med deg. Ja, faktisk - og det på tross av at det står "ikke krangle" bak overskrifta! Så lenge folk virker oppegående nok til å skjønne at denne sida er akkurat det den utgir seg for å være (jfr. overskrift), så går jeg ut fra at de også er oppegående nok til å ikke legge ut seriøse innlegg her. Det er åpenbart fort gjort å ta feil. Det bringer meg over til mitt spørsmål til deg; hvorfor i all verden postet du innlegg om et såpass kontroversielt tema på krangle, uten å ville krangle?
Anonym bruker Skrevet 21. januar 2008 #19 Skrevet 21. januar 2008 Kranglesiden er og blir kranglesiden, HI - vi er her alle for å krangle litt. Da må du tåle at noen gir deg litt pepper, spesielt når flere her sannsynligvis synes du er drit-teit fordi du har lagt inn silikon.
Anonym bruker Skrevet 21. januar 2008 #20 Skrevet 21. januar 2008 Sorry. men det teite innlegget ditt HI trigget krangleimpulsen i meg. Sånn er det bare.
Anonym bruker Skrevet 21. januar 2008 #21 Skrevet 21. januar 2008 ...og hvis du ikke vil krangle, men bare være anonym, så er det fortsatt MANGE andre fora her på BIM du kan bruke (jeg nevner bare 2. tri og 3.tri som eksempel), hvor sjansen for å få såkalt "useriøse" svar ikke er like overhengende. Det er lov å bruke huet.
Anonym bruker Skrevet 22. januar 2008 #22 Skrevet 22. januar 2008 ja NN 22:23,det er lov å bruke huet.så få ditt ut av ræva og lær deg å lese.det står ikke krangle der.er det så vanskelig å forstå? det er ikke du som eier forumet vel? jeg antar svaret på det er nei, så da må vel HI få lov til å legge ut sine innlegg hvor det passer seg?
Anonym bruker Skrevet 22. januar 2008 #23 Skrevet 22. januar 2008 BK. Bare virker som du overser stort sett det som passer deg, og svarer på det som passer deg, om det er relevant til spm eller ei. Men for all del, krangl i vei du, jeg har fått svar på det jeg lurte på så kan jo dere som synest jeg er teit for jeg har lagt inn silikon krangle videre om det. Diskusjonen har liksom vert oppe så mange ganger at en skulle tro en ble lei av den til slutt. Jeg la den inn her fordi dette er vel et av de forumene jeg er innom der jeg vet at det er anonym-knapp. Men om det plager deg så borti natta så kan en jo sikkert finne andre en annen gang. "Så lenge folk virker oppegående nok til å skjønne at denne sida er akkurat det den utgir seg for å være (jfr. overskrift), så går jeg ut fra at de også er oppegående nok til å ikke legge ut seriøse innlegg her. Det er åpenbart fort gjort å ta feil." Skjønner fortsatt ikke hvor feilen kan bli tatt i fra, men som sagt så tåler jeg refs og tilbakemeldinger som ikke er etter mine meninger, men da må det tåles at jeg reagerer på dem og, til tross for at det er en krangleside. Jeg svarer på tilbakemeldinger, diskusjonen er et faktum.... da er vel målet deres oppnådd vil jeg tro? (de som vil krangle)
Ikkelektuell Skrevet 22. januar 2008 #24 Skrevet 22. januar 2008 Det er vel du som vil krangle, som legger ut en hel tråd her. "Men om det plager deg så borti natta så kan en jo sikkert finne andre en annen gang." ? Det er jo du som er plaget. Jeg bruker forumet til det det er ment for. Hvis du ikke synes noe om responsen du får her, så er det sikkert lurt å gå et annet sted neste gang, ja.
Anonym bruker Skrevet 22. januar 2008 #25 Skrevet 22. januar 2008 BK Neida, jeg var bare ute etter de svarene jeg fikk, de som var relaterte til mitt spm. Og de fikk jeg, men har ingen intensjon om å lene meg bak og bare ta imot det som kommer, svarer sef på det. Har fått svar på det jeg lurer på og klart å startet en diskusjon... jaja, to fluer i en smekk vil nå jeg si!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå