Gjest Skrevet 17. januar 2008 #1 Skrevet 17. januar 2008 og synes det er utrolig vanskelig å velge. Spesielt til gutt synes jeg det var lite fine farger og kombinasjoner. Mulig siden jeg ikke har gutt selv....? Hvilken farge på dress liker dere med gutter? og hvor gamle er de?
Meg + 2 prinsesser Skrevet 17. januar 2008 #3 Skrevet 17. januar 2008 ÅÅÅÅå, var det mye fint der eller? Hehehe:D LUER?
~sjiraff~ Skrevet 17. januar 2008 #4 Skrevet 17. januar 2008 Mest mulig ensfarget! (både til jenter og gutter det da)... Ellers liker jeg best mørk grønn eller brun.
Gjest Skrevet 17. januar 2008 #5 Skrevet 17. januar 2008 Luene var superfine som alltid. De hadde utrolig mye todelte dresser helt fra baby og det tror jeg ikke selger spes godt. Men fargene på de todelte var veldig fine selvfølgelig. Den brungrønne fargen de har hatt i år er neste år også, men kombinasjonsfargene er jeg mere usikker på Vanskelig det her og vi må bestemme oss i morgen. Men da satser vi på brun fremfor marine til gutt. Takk for innspill.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå