Gå til innhold

Flere som ikke kommer inn på "din egen side"??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg får bare "Fatal error: eZ publish did not finish it's request

The execution of eZ publish was abruptly ended, the debug output is present below." - og det har vært sånn i flere dager....er dårlig i engelsk, så jeg skjønner ikke helt hva feilen er? (flaut å spørre men...)

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er visstnok maaaaaaaaange som har det problemet...har vart ganske lenge, og det eneste du kan gjøre er og sende mail til webmaster, så fikser hun det for deg..

Det du kan gjøre i mellomtiden er og skrive www.barnimagen.com/babymedia/yourpage/ i adresselinja, så skal du komme direkte til din side:)

Skrevet

Ok, takk - jeg prøvde å skrive www.barnimagen.com/babymedia/yourpage/ - men fikk bare samme beskjed. Får prøve å kontakte webmaster...eh, hvordan finner jeg det? Hilsen kløna ;-)

Skrevet

Merkelig, der får jeg bare:

Siden kan ikke vises.

Siden du ser etter, kan være fjernet eller ha fått nytt navn.

 

- gir snart opp....sukk

Skrevet

åh herregud, når føler jeg meg skikkelig dum - ser jo det nå...hehe. Sorry. Tusen takk for hjelpa :-)

Skrevet

Hehe:O)) Er ikke så greit alltid:O)) Ingen grunn til og føle seg dum! Håper du får fikset problemet ditt:O))

 

Skrevet

Nå har jeg iallefall fått sendt dem en mail, så får vi se.... tusen takk for hjelpa :o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...