Anonym bruker Skrevet 17. januar 2008 #1 Skrevet 17. januar 2008 Noen her som har fått trekt noen av sine? Har de vært råtne? Var det vondt?
Anonym bruker Skrevet 17. januar 2008 #2 Skrevet 17. januar 2008 Fikk operert ut ei visdomstann fordi den kom opp litt feil og presset på de andre tennene mine. Operasjonen var ikke vond i det heletatt, fikk god bedøvelse. Ganske vondt på kvelden og dagen etter, men så gikk det greit.
Gjest Skrevet 17. januar 2008 #3 Skrevet 17. januar 2008 Jeg har trukket to og operert ut to. Va rikke vondt i noen av tilfellene(men så klart ubehagelig) og ingen av dem var råtne, de bare vokste skjevt og måtte ut. Ene tannen jeg opererte ut lå så vanskelig til at de måtte knuse den først, det var faktisk rimelig ekkelt, glad jeg hadde lystgass under den operasjonen ja... ;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå