trebarnsmamma? Skrevet 16. januar 2008 #1 Skrevet 16. januar 2008 Skjønner at jeg trenger å legge med terminbekreftelse og lønnslipp, men det står også at man skal legge ved dokumentasjon fra arbeidsgiver? Hva slags dokumentasjon er dette? Det står det jo ikke noe om i søknadspapirene???
Leirha Skrevet 16. januar 2008 #2 Skrevet 16. januar 2008 Du skal ikke legge ved noe som helst fra arbeidsgiver, de (jobben din) skal sende inn dette.
Mamma'n til Martin & Mille :) Skrevet 16. januar 2008 #3 Skrevet 16. januar 2008 Er ikke skatte og inntektsopplysningene da? jeg leverte hvertfall ingen dokuemntasjon, og min er innvilget
trebarnsmamma? Skrevet 16. januar 2008 Forfatter #4 Skrevet 16. januar 2008 Ok, men hva er det da jeg skal be de sende inn?
Mamma'n til Martin & Mille :) Skrevet 16. januar 2008 #5 Skrevet 16. januar 2008 Skatte- og inntektsopplysninger =)
trebarnsmamma? Skrevet 16. januar 2008 Forfatter #6 Skrevet 16. januar 2008 Takker for svar Butterfly - jeg hadde bare rett på engangsstønad sist siden jeg da nettopp var ferdig med studiene - så dette er nytt terreng for meg Det står i papirene her at en skal sende ved "dokumentasjon fra arbeidsgiver", men det står ikke hva. Samboern min kan ikke huske at han sendte ved noen dokumentasjon fra arbeidsgiver sist...
trebarnsmamma? Skrevet 16. januar 2008 Forfatter #7 Skrevet 16. januar 2008 Fikk oppklarende svar inne på DiB nå også. Denne dokumentasjonen fra arbeidsgiver gjelder visst mest dersom arb.giver skal betale ut lønn i permisjonstiden
Leirha Skrevet 16. januar 2008 #8 Skrevet 16. januar 2008 Når jeg snakka med nav så sa de at jeg ikke trengte å lege ved annet en dokumentasjon av lege/jm når termin var. En bekreftelse, ikke kopi av helsekortet, det var ikke bra nok? Trengte ikke legge ved noen papirer om skatt og inntekt da de kunne skjekke dette selv mente hun. Eneste var at arbeidsplassen må sende inn papirer, og det skal gå automatisk, så lenge de er opplyst om terminen din, når du går i perm og når du skal ha ferie.
♥Tullerusk♥ Skrevet 17. januar 2008 #9 Skrevet 17. januar 2008 Lurte også litt på dette... Men nå er jo ikke jeg i arbeid når jeg går ut i perm, så det eneste jeg må levere med er termin bekreftelse og lønnslipp??? Lønslipp for 6 mnd eller en bare??
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå