Gå til innhold

Vi skal ut å reise om bare noen dager men


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg greier ikke å glede meg for jeg gruer meg så veldig til flyturen. :(

 

Vi skal ha to uker for oss selv i sol og varme, men jeg har ikke begynnt å pakke engang.. Lillefraggel skal være hos besteforeldrene sine. Jeg har mindre og mindre lyst til å dra fra han..

 

Å, hvorfor må jeg være så redd for å fly?? Flyr relativt ofte, men da er det snakk om 2 timer, nå skal vi fly 8 (!!) timer. :( Hva skal man gjøre så lenge? Jeg kommer enten til å sitte stiv av skrekk, eller drikke meg full og sitte stiv av skrekk. :(

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Be legen om sovetablett slik at du kan sove deg gjennom turen :o)

Skrevet

Har prøvd det før, men desverre så slår angsten igjennom... Kanskje et godt slag i bakhodet hadde gjort susen. Nei fra spøk til alvor, jeg har kjeveproblemer fra før og nå har kjeven min låst seg totalt fordi jeg bare går og tygger sammen munnen... :( Æsj altså!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...