Anonym bruker Skrevet 16. januar 2008 #1 Skrevet 16. januar 2008 NEI det er det ikke. Min 8 dag over termin , vært på stripping hos jordmor, å kan konstatere at jeg såvidt er moden , med 0.8 cm åpning. " Det kan ta opp til en uke til"... Overtidskontroll den 22 Jan. Bare lyst til å grine!
Leirha Skrevet 16. januar 2008 #2 Skrevet 16. januar 2008 Håhå... uff stakkars du. Men det kan plutselig skje også da. Men skjønner deg godt, 8dager over er jo litt etter 9mndrs intens venting..Og du vet jo at den lille er klar til å komme...Så HVORFOR kommer han ikke når du er så klar? Eneste trøsten jeg kan gi er h*n kommer snart. Lykke til
stinema Skrevet 16. januar 2008 #3 Skrevet 16. januar 2008 Føler virkelig med deg...Det er fryktelig kiipt å få en slik beskjed, særlig når du har ventet så lenge allerede...Prøv alle "sunne" kjærringråd som kan igangsette en fødsel som stimulering av brystvorter, bringebærkapsler, gå turer,sex osv... Uansett prøv å gjøre alt du ikke kan gjøre med en liten baby i huset nå, så blir ikke ventetiden så lang.... Lykke til, snart får du nurket ditt i arene dine:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå