Loli Skrevet 15. januar 2008 #1 Skrevet 15. januar 2008 og da mener jeg INFLUENSA. Ikke forkjølelse med litt feber! Noen som vet? Har ikke sett noe avisoppslag om det enda..
Gjest ->>- Skrevet 15. januar 2008 #2 Skrevet 15. januar 2008 Nei. Selve epidemien har ikke begynt, men sporadiske tilfeller av influensa har vært registrert over hele landet og det er noen flere av dem denne uka enn forrige. Folkehelseinstituttet sier at man ikke har noen indikasjoner for at et større utbrudd er nært forestående.
Loli Skrevet 15. januar 2008 Forfatter #3 Skrevet 15. januar 2008 Ok, har hørt om noen denne uken som har "influensa" men ble litt skeptisk siden jeg ikke hadde hørt at den var kommet enda. Men noen kaller jo alt utenfor den normale almenntilstanden for influensa da så..
-Lin Skrevet 15. januar 2008 #4 Skrevet 15. januar 2008 Jeg begynte med feber torsdag kveld og verket i hver millimeter av kroppen. Natt til fredag badet jeg i 40 i feber og den og verkingen varte til i går. Da gikk feberen gradvis ned og i dag er jeg ganske fin igjen. Dette vil jeg absolutt kalle influensa! Men om den har startet vet jeg ikke. Jeg har ikke hørt om flere. Jeg følte heller ingen trang til å melde fra noen plass om at jeg hadde fått influensa. Det er jeg vel ikke alene om?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå