Anonym bruker Skrevet 15. januar 2008 #1 Skrevet 15. januar 2008 Er litt bekymret for jeg kjenner så lite liv. bebyen har hele tiden vært rolig, men igår og idag, så har jeg knapt kjent noe. Er i uke 31 og trodde kanskje at aktiviteten ble mer tydelig etterhvert som babyen vokser?? Har ikke tenkt så mye på det egentlig, men etter 2 uker ferie fra jobb, så fikk jeg kommentarer på at jeg ikke var blitt større i det hele tatt.. Litt bekymra nå. Og er det veldig farlig å lekke litt fostervann? Vil man få rier etterhvert eller merker man ingenting til at man lekker?? Hilsen en førstegangs og bekymra meg
Lille`mor & lillebøll Skrevet 15. januar 2008 #2 Skrevet 15. januar 2008 Hadde også en periode der han ble litt stille,i de fleste tilfeller er det pga det er dårlig plass inni der. Det at du ikke har vokst betyr ikke at barnet ditt ikke har vokst. Men uansett,jeg syns du skal ta en tlf til føden fortell hvordan du har det om ikke du kan komme på en sjekk!!!! Det er altfor mange som har tlfangst til føden!!! Det er ditt barn det er snakk om.Du ønsker jo bare det beste!!! Har selv fått mye pes fra jordmor og lege fordi jeg drøyer det så lenge når jeg er nervøs eller lurer på noe. Ta en tlf!!!! Håper alt er bra og lykke til:=)
Anonym bruker Skrevet 15. januar 2008 #3 Skrevet 15. januar 2008 ring føden, og si du har kjent lite liv i det siste..så kanskje de tar deg inn for en sjekk..
Anonym bruker Skrevet 15. januar 2008 #4 Skrevet 15. januar 2008 Huff ja. Men er så redd for å være sånn "hysterisk".. Har kjent litt liv idag, men svært lite. Så tror jeg får ringe jordmor imorgen. er ikke så lett å få komme til føden har jeg inntrykk av.. Men takk for betryggende ord.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå