Flying Skrevet 15. januar 2008 #1 Skrevet 15. januar 2008 I starten satt jeg i "evigheter" på hver pupp. Opp til 45 minutter. Men nå i det siste ser det ut som om gutten min på 7 uker trenger mindre tid. Nå er mye unnagjort på 10-15 minutter på hver pupp. Vet dere hva som er "normalt"?
Anonym bruker Skrevet 15. januar 2008 #2 Skrevet 15. januar 2008 Slik er det her også. I starten satt jeg i evigheter, nå tar det ca 10 min på hver pupp. Sitter lenge allikevel for hun sovner ofte midt i i matfatet! Det stresser meg at ammingen tar så mye tid! Min er 6 uker!
olivers mamma Skrevet 15. januar 2008 #3 Skrevet 15. januar 2008 Kos dere med ammingen dere, tida går så fort, å snart har dere en liten en som nesten ikke har tid til pupp! Det er vanlig at de suger i seg melka raskere når de blir litt eldre. Her er han ferdi på mellom 5-10 min.
Flying Skrevet 15. januar 2008 Forfatter #4 Skrevet 15. januar 2008 Min sovner også alltid under puppinga. Så det tar litt lenger tid enn 10 minutter. På kvelden kan han bare ligge og ligge og ligge... Vet ikke om han får ut så mye til slutt, men det er vel mye kosen.. Da passer jeg på å få med meg nyhetene.. Nå har jeg forresten bynt å pumpe meg hver dag slik at jeg har litt ekstra til han omkvelden.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå