Gå til innhold

Uten sanger og teler!!??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Skal gifte oss i tinghuset 21 juni,men det skal bare være familie til middagen,så vi har valgt å ikke ha sanger eller teler.

Skal feire "bryllupet" to ganger,for store deler av min familie kan ikke komme,så vi skal ta en liten feiring senere på sommeren for dem,å det er helt ok :)

Så vi synd det hadde vært dumt med taler og sanger da..

Hva syns dere?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hvis det er noen skal har lyst å lage sang eller holde tale så hadde jo det vært koselig...vi kommer til å ha sanger og taler. men min tilkommende mann kommer ikke til å lage sang eller tale..de som har lyst til å gjøre det skal få lov til det :)

 

Skrevet

Takk for svare!

Vi kommer ikke til å skrive teler eller lage sanger til hverandre,det føles ikke naturlig for oss :) Men selgølgelig skal dem som vil få lov til å både holde tale og synge...hehe

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...