Gå til innhold

Noen som ønsker å anbefale meg en stekepanne?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Så skal jeg dra ut og kjøpe en istedet for å sitte her =)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Stekepanna til Jamie Oliver.. Vi kjøpte den rett før jul og den er helt klart den beste panna jeg noen sinne har hatt. Stor, høye kanter og lett og holde for meg som har leddgiktsfingre. Kanskje litt tung, men det mener ikke mannen.

Knall bra. Koster litt men det er den verdt.

Skrevet

Enig..Jamie Oliver sin stekepanne er kjempegod!

Skrevet

Ville kjøpt en med Titaniumbelegg, de er litt dyre, men vel verd det og er kjempegode. Har prøvd mye ulikt, bl.a Jamie Oliver, men synes ingenting kan måle seg med titaniumspannen jeg da. Og den tåler også alle materialer, sterk varme, vasking med såpe og den er ikke farlig siden den er titanium tvers igjennom og derfor ikke vil flasse teflonflak med årene. Og den er like glatt/slipp-lett som en teflonpanne.

Skrevet

INGEN panner er titan tvers igjennom! Titan ligger i samme prisklasse som gull, det er kun et tynt lag på hver panne, UNDER slip-belegget. Titanet synes ikke, dets oppgave er å forsterke slip-belegget. Titanen i seg selv har ingen slip-effekt. En god titanpanne er i helstøpt aluminium med tykk bunn, dekket av titan og et godt slip-belegg.

 

Jeg vil anbefale Woll stekepanner. De tåler høy varme og har kraftig belegg. Dessuten kan håndtaket tas av, og pannen settes i stekeovnen som et ildfast fat. Men de krever god rengjøring og bruk av riktig olje.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...