Smulen&Skalken Skrevet 15. januar 2008 #1 Skrevet 15. januar 2008 JEG ER GRAVID IGJEN!!! DA BLE JEG GRAVID 6 UKER ETTER MA. KAN IKKE SKJØNNE AT VI ER SÅ HELDIG! JEG ER SÅ UTROLIG GLAD!
mamma tiL 1stor+2små Skrevet 15. januar 2008 #2 Skrevet 15. januar 2008 Gratulere så mye. Blir ofte gravide fort etter en abort,hvis en ønsker å prøve igjen med en gang.Gikk noe slik tid med meg også. Lykke til videre i svangerskapet ditt.
Prish Skrevet 15. januar 2008 #4 Skrevet 15. januar 2008 Gratulerer kjære Smulen&Skalken! Gode nyheter tidlig på morraskvisten ;o) Hurra, hurra, hurra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
M@mm@ til mine barn Skrevet 15. januar 2008 #5 Skrevet 15. januar 2008 Gratulerer så masse. Jeg råder deg nå til å sykemelde deg noen uker og ta det fullstendig med ro så spiren får satt seg skikkelig. Det var det eneste som hjalp meg.
Tante Bassa Skrevet 15. januar 2008 #6 Skrevet 15. januar 2008 GRATULERER! Denne gangen går det helt sikkert bra.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå