**Oktober-mamma** Skrevet 14. januar 2008 #1 Skrevet 14. januar 2008 Maser litt jeg.. Men du har spådd så mye bra tidligere.. Greier du å se om jeg får svangerskapsforgiftning i dette svangerskapet eller evt andre plager? Setter stor pris på svar!!
**Oktober-mamma** Skrevet 16. januar 2008 Forfatter #2 Skrevet 16. januar 2008 Dytter.. Du fikk rett på at det ble jente, var på 3d i går:))
Mamalari Skrevet 16. januar 2008 #3 Skrevet 16. januar 2008 Takk for tilbakemelding:) Kan tenke meg at det var spennende å se den lille på 3d:) Tror du slipper unna svangerskapsforgiftning, får ialle fall ikke opp at du vil få det. Men føler du vil få litt problemer med bekkenet. Føler litt ubehag rundt der når jeg ser på deg. Blir faktisk litt svimmel også, er du litt plager med det? Kan være at du vil føle deg litt svimmel fremover.
**Oktober-mamma** Skrevet 16. januar 2008 Forfatter #4 Skrevet 16. januar 2008 Det var kjæmpespennende, & bildene ble veldig klåre og fine.. Er ikke veldig plaget med svimmelhet, men hver gang jeg reiser meg opp går det litt rundt og svartner for øynene? Det kan være det du mener? Og jeg husker på slutten av forrige svangerskap så "knirket" og stakk det litt i bekkenet, men var ikke veldig plaget. Men er mulig du har rett og at dette blir et problem denne gangen.. Vi får se.. Du har sett alt rett på meg til nå, veldig spennende!! Tusen takk for alle svar.. Og håper du har rett angående svangerskapsforgiftningen! Det vil jeg gjerne slippe:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå