camillah 2 små Skrevet 14. januar 2008 #1 Skrevet 14. januar 2008 Jenta vår er snart fem måneder og viser tegn på at hun er klar for å prøve litt mat... Nå har vi fått en prøvepose på økologisk risgrøt. På pakken står det at en skal blande med mme, men kan vi heller blande med morsmelk? Gjelder dette også andre grøter på markedet?
SusieQ-Anna210707+Kasper090409 Skrevet 14. januar 2008 #2 Skrevet 14. januar 2008 Ja, groeten kan blandes med MM. Men vaer litt obs paa at MM gjoer groeten mer flytende enn MME. Og husk aa begynne med smaksproever og oek gradvis. Lykke til! Det er kjempegoey med groet!!!
camillah 2 små Skrevet 14. januar 2008 Forfatter #3 Skrevet 14. januar 2008 Takk for kjapt svar! Vi gleder oss til å prøve!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå