Gå til innhold

Det er ti timer til


Anbefalte innlegg

Skrevet

eksamen.

 

Det utgjør et problem.

 

Ja, det var bare det. Putt det gjerne i kategorien "tragiske livshistorier på dib."

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ønsker deg lykke til med eksamen da...

Skrevet

Det klarer du... Gjør ditt beste og gi faen i all problemer. Lykke til!

Skrevet

Takk. Det behøves så avgjort. Jeg er dog jævlig godt i gang med å komprimere halvannet års pensum ned til to A4-sider som kan pugges på vei til skolen i morgen tidlig. Det skumle ved det hele er at det har en tendens til å gå bra.

Skrevet

Selv vil jeg kalle det en utrolig god studieteknikk, som jeg alltid har benyttet meg av da jeg virkelig har trengt å kunne mye stoff... Funker bra.

Skrevet

Joa. Om jeg nå bare kunne ta det litt halvseriøst og slutte å konversere deg og slikt. =)

Skrevet

Tja, seriøsitet har aldri vært noe viktg i min studieteknikk, og jeg har fint overlevd uansett. Jeg tar det liksom sånn det faller seg. Ru klarer ræi utmerka uansett (som dere sikkert sier på Grunerløkka...)

Skrevet

Det er sant, men jeg vil jo helst briljere. Det kler meg. Vestkantsnobb, forresten. Du har sikkert pelskåpe også.

Skrevet

På vestkanten briljerer vi uansett. Kusinen min, som for øvrig bor på Sofienberg, møtte opp i en lignende pelsjakke og pelshatt på revy her om dagen. Så ut som en russer i forkledning. Det er vel det nærmeste jeg kommer pelskåpe i familien. Tror det er et langt mer velkjent fenomen nede i second hand, fretex samfunnet Grunerløkka. Blant de såkalt alternative, om man kan si så.

Skrevet

Vestkanten er skummel. Jeg var på Frogner her om dagen, så jeg vet hva jeg snakker om (jf. argumentasjonsteknikken "morra mi så en sint muslim en gang, så de må være skumle og vil nok ta over landet").

Skrevet

Pilen du Pilen. Jeg synes ikke at Grunerløkka er det grann skummelt, samme gjelder for Kampen, Sofienberg og Grønland om du vil. Derimot befinner jeg meg ikke frivillig på tykkeste Haugerud alene, etter klokken 20.00 på kvelden... Der kan det værra skummelt (som dere også sikkert sier...) - når det er sagt er jeg ikke det grann redd muslimer. Jeg kjenner en jente som har intervjuet han der Mullah. Var ikke noe redd hun altså...... Må ikke tro det verste om det beste, vet du.

 

Men noen skal opp klokken 05:30 imorgen, så jeg tror jeg gjør et såkalt sjakktrekk i å forsøke å legge meg. Lykke til med eksamen, kos deg på pinebenken. God natt.

 

 

Skrevet

31 timer til eksamen, og jeg vet ikke engang hvor bøkene er...

Jeg bestiller herved ett stykk Siklerotte til byen innen 31 timer, godt forberedt på eksamen, for meg;)

Skrevet

jeg har 48 timer før fristen til å melde meg opp i eksamen går ut.. jadda.. da blir det eksamen til våren! men jeg må begynne å lese i morga den dag!

 

 

Skrevet

Til våren er jo leeeenge, ja direkte evigheter, til.

Skrevet

Hva skal dere ha eksamen i?

 

her er det forøvrig fem timer til jeg må stå opp. Hvorfor kan jeg aldri gå og legge meg?

Skrevet

Hvorfor barn er vrange og foreldre udugelige. Bare på litt mer faglig nivå.

 

Du vet du ville savne oss?

Skrevet

Jaja, men da burde vel DIB være det beste stedet å forbrede seg. Her vet folk svaret på det meste.

 

Klart jeg ville savne dere. Det er når mannen i hus (som aldri har satt sin fot på DIB) vet hvem sug lut og yppert er, kun basert på diverse "haha, luten sier at ...." utrop - man innser at man kanskje tilbringer litt vel mye tid på DIB.

 

 

Gjest Riga + snulla & vesla
Skrevet

Ah, så det er derfor du er våken og prøver å unngå å pugge ved å henge på dib. Vel...dib suger om natta, så da blir det nok litt pugging på deg likevel. Du får ha lykke til da...håper ikke arka dine fyker vekk på vei til skolen i morra!:P

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...