hedi&lille leah Skrevet 13. januar 2008 #1 Skrevet 13. januar 2008 Noen som vet hvor man kan få tak i billige og gode ammeputer?
tertilus Skrevet 13. januar 2008 #2 Skrevet 13. januar 2008 En venninne av meg sa hun hadde sett ammeputer til 199 på Kid. Aner ikke om den er god.
Solståle med 2 prinsesser Skrevet 13. januar 2008 #3 Skrevet 13. januar 2008 Jeg kjøpte min på Reflex til kr 299,- Kjempe søt med hjerter på, laget av Turiform, som er et veldig bra merke.
mammamor82 Skrevet 13. januar 2008 #4 Skrevet 13. januar 2008 Jeg kjøpte på kid sist jeg ammet, den er litt slapp! Litt lite fyll om du skjønner. Måtte liksom helle innholdet over på den siden han skulle ligge, ellers grei, men tror jeg kommer til å gå til innkjøp av en som er fastere i fiske denne gangen!!!
Anonym bruker Skrevet 13. januar 2008 #5 Skrevet 13. januar 2008 hvordan er det man holder en ammepute? har man armen over eller under den?
Sunniva78 har to små Skrevet 13. januar 2008 #6 Skrevet 13. januar 2008 Jeg har kjøpt på Barnas Hus. Ei venninne av meg har den, og er veldig fornøyd iallefall!
mammamor82 Skrevet 13. januar 2008 #7 Skrevet 13. januar 2008 Den skal bare ligge på fanget ditt, så du slipper å holde verken barnet eller puten på en måte, det holder å støtte litt liksom!!! Skal jo være en avlastning for armene dine om jeg gjør meg forstått!
Tobias og Robin Skrevet 13. januar 2008 #9 Skrevet 13. januar 2008 jeg bestillte min gjennom ellos sist... Vet ikke om de har den enda, men den var billig og jeg er kjempefornøyd med den... er med ekstra trekk sånn at en har skift når en vasker...
♥♥mortil4♥♥ Skrevet 13. januar 2008 #10 Skrevet 13. januar 2008 Jeg kjøpte tvillingpute på Reflex sist (2 år siden) og det har jeg virkelig ikke angret på. Husker ikke helt hva den kostet, men den var helt uunværlig. Fikk prøve vanlige ammeputer hos venninner, men de var ikke noe bra. Med tvillingputen, har du begge armene fri, og babyen ligger utrolig godt i den. Legger den som en ring rundt midjen, og du får virkelig slappet av når du ammer. Koster kanskje en hundrelapp mer enn en vanlig, men det er virkelig en god innvestering )
Anonym bruker Skrevet 13. januar 2008 #11 Skrevet 13. januar 2008 Ammepute er det siste jeg ville spart penger på. Kjøpte på happyland på svinesund - tilsvarende den de selger på babyshop ca 300 kr. Brukte den i mange timer hver dag i mange mange mnd. Veldig fornøyd med den.
termin 29.jan Skrevet 13. januar 2008 #12 Skrevet 13. januar 2008 Kjøpte på Kid sist og var sånn passe fornøyd. Denne gangen har jeg kjøpt på Happyland Svinesund med Barbapappa-mønster; veldig søt og storebror liker den godt :-) Har ikke prøvd enda da, men den virker fin. I overkant av 300 svenske betalte jeg.
Anonym bruker Skrevet 13. januar 2008 #13 Skrevet 13. januar 2008 Kjøpte på Jysk i helga, salg..Tror puta skal være helt grei den, kosta bare 85kr etter å ha blitt satt ned i pris flere ganger (siste utsalget på den puta).. Siden den ikke kosta mer, skader det heller ikke å prøve den.. Får bare kjøpe ny om jeg ikke er fornøyd!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå