Gå til innhold

dårlig samvittighet


Anbefalte innlegg

Skrevet

nå har jeg virkelig dårlig samvittighet for lille gull i mage ... dette svangerskapet har jeg nesten ikke beveget på meg, ikke spist noe spesielt sunt, spist masse godis og ikke tatt noen form for vitaminer annet enn folsyre fram til jeg var 3 måneder på vei! nå kjenner jeg at jeg har skikkelig dårlig samvittighet.

 

fler som føler det slik?

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Barent ditt er sikker vel så friskt som en som har fulgt alle bokas regler!!

Prøv og ikke tenk så mye på det.....

Skrevet

Tror det er helt normalt å tenke litt slik på slutten av svangerskapet.

Da går man gjennom alt hva man har gjort/ikke gjort, og så lurer man bare på om man har gjort sitt beste...

 

Jeg tenkte slik forrige gang, men må vel innrømme at jeg ikke tenker så mye på det denne gangen. Jeg har vært flink til noe, slapp til annet... Vel, man må bare håpe at det kommer en frisk baby :o)

 

 

Skrevet

Jeg har heller ikke tatt noen vit anna enn di tre føsrte mnd. Kegen min sa at det ikke var nødvendig hvis en har et normalt godt kosthold. Babyen får det han/hun skal ha uansett

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...