Gå til innhold

P-piller for menn


Anbefalte innlegg

Skrevet

er det kommet på markedet eller? I såfall, noen med erfaringer.. gode /dårlige??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Lagt på hylla. Var under utprøving men det ble stopp.

Skrevet

Det ble sikkert stoppet fordi menn begynte å slite med lyste på pillen, og det kan vi jo ikke ha noe av.Nejda, det er det bare damer som skal.. fortell meg når det kommer en pille som hjelper for sexlysten til damer eller feks for damer som sliter med tørrhet.. Psssj.. viagra, ja så klart for får man ikke ereksjon som mann så er man jo ikke en mann.

 

irritert.. hehe

 

 

Skrevet

Tusen takk for svar:) Men det var da som faen da,, hadde håpt vi da,siden vi ikke har flere alternativer nå. Jaja, da får vi være forsiktige da<:)

Skrevet

hva med en babycomp?

 

 

Skrevet

eller få en liten til og kappe no ledere etterpå.. hehe

Skrevet

Fungerer det bra da??

Skrevet

Dessuten likte ikke menn å dytte i seg hormoner.

Skrevet

Tja, de sier jo det iallefall. Bare man ikke har sex på røde eller gule dager. Jeg ønsker meg en pearly, den som er den enkleste av de og ikke så dyr.

 

 

Skrevet

Nej, for det gjør jo vi.. liker det mener jeg. hehe.

 

 

Skrevet

Nåja, de ule og røde dagene kan bli et problem. Jeg blir såå SUR av å ikke kunne kose meg når jeg vil,hehe

Skrevet

hahah, jasså? noen sier av avholdenthet er gull eller noe sånt.. :D

Skrevet

huff nei, heller null verdt. mye vil ha mer vettu... flirer:)

Skrevet

Dævven, var det noe jeg ALDRI hadde turt å stole på, så var det at min bedre halvdel hadde klart å huske på å ta en p-pille hver dag!

 

Vi hadde blitt en stor familie, for å si det sånn...

 

:-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...