ormeynglet Skrevet 12. januar 2008 #1 Skrevet 12. januar 2008 Hadde egentlig bestemt meg for enten en Emmaljunga Smart Duo eller en Brio Happy. Tok meg en tur på Barnas Hus i dag, og der fikk jeg demonstrert TFK med svingbart forhjul. Den virker jo super å trille da. I tillegg så virket Bugaboo kjempestilig og praktisk. Da har jeg plutselig 4 å velge mellom. Noen som vil hjelpe meg å velge? Tar gjerne imot innspill fra folk med erfaring med en eller flere av disse vognene.
temi & keli Skrevet 12. januar 2008 #2 Skrevet 12. januar 2008 TFK!! Brio har jeg aldri likt, så den får du ikke tips om av meg.. Emmaljunga duo edge har jeg, og jeg elsker den, men hvis du bare skal ha èi vogn, er jo Emmaljungaen stor.. Buggisen har søstern, den er lett og god å trille, men jeg blir ikke vant til den, uansett hvor hardt jeg prøver.. Dog sier alle som har den at de forguder den.. Tror man er sånn enten eller til buggis.. -også har jeg TFK'en.. Kjøpte den til storesøster som sporstvogn i tillegg til Emmaljungaen.. Superovergang, og med de to i "vognparken", har man vogn til alle anledninger.. Så siden storesøster fortsatt sover i bhg, kjøpte jeg like gjerne hardbag til TFK'en, så får lillesøster ha den hjemme i starten, også tar vi hjem Emmaljungaen når sovetida er over, og da har vi til alle anledninger igjen.. I tillegg har vi nå kjøpt duowalker (easywalker) som søskenvogn, og den virker VELDIG ok!! Gleder meg til å trille på to små! Har forresten hatt Quinny Freestyle XL og Teutonia spririt s3 også.. Ikke vurder dem en gang.. Vet mange er fornøyde, men akk og ve.. hehe Èn vogn? TFK joggster twist, med hardbag! )
ticalinda Skrevet 12. januar 2008 #3 Skrevet 12. januar 2008 Jeg har ingen erfaring, men skal ha den tfk joggster twist! Tror det er en super vogn, særlig for de som bor i by. Lykke til:)
flypapir Skrevet 12. januar 2008 #4 Skrevet 12. januar 2008 Har Emmaljunga duo, men har sååååå lyst på TFK!!! Det er virkelig drømmevogna, skivebrems og greier!
ormeynglet Skrevet 12. januar 2008 Forfatter #5 Skrevet 12. januar 2008 Tusen takk for innspill! Forelska meg litt i TFK i dag jeg også! I tillegg så kommer den på salg 21. jan., hmmm.... Skal bare ha en vogn ja + søskenvogn. Har en Teutonia Mistral 05, og hvis jeg ikke får solgt den så havner den på dynga (kan ikke fordra den vogna). Tar gjerne imot flere meninger!!
Gjest Lite nurk i magen :) Skrevet 12. januar 2008 #6 Skrevet 12. januar 2008 Vi har bestillt Emmaljunga smart duo, det er drømmevogna.. Oppfyller både mine og sambo sine behov og krav Lykket til, det er jo et hav av valgmuligheter
ormeynglet Skrevet 13. januar 2008 Forfatter #7 Skrevet 13. januar 2008 dytter i tilfelle flere har innspill:)
Rosalille og sjarmtrollene Skrevet 13. januar 2008 #8 Skrevet 13. januar 2008 Jeg har kjøpt TFK. Har kjørt rundt i leiligheten med den noen måneder nå...hehe...Har ikke tatt den helt i bruk enda, men har prøvd den med barn i før og den er super. Tøff er den også Så, jeg stemmer for TFK.
Vårgutten-08 <3 Skrevet 13. januar 2008 #9 Skrevet 13. januar 2008 Jeg stemmer også for TFK!! Kjøpte den nå i helgen, og kan ikke vente med og ta den i bruk:)
Totetteskatter + baby 2015 Skrevet 13. januar 2008 #10 Skrevet 13. januar 2008 vi har kjøpt baby travel vogna på reflex.. har ikke vært ute å kjørt den enda, men syns den virker utrolig grei! og har hørt andre som har den syns det også var ikke dyr heller.. her er bilde av den:) http://reflex.no/Default.aspx?tabid=83&category=Barnevogner
gutteklubben grei Skrevet 14. januar 2008 #11 Skrevet 14. januar 2008 Vi var faktisk og så på Babytravel-vogna idag og den er super og trille og romslig, men har sett flere 07-modeller til salgs på nett med anmerkning om at de er solbleket.... Spurte på Babyshop og det var ingen garanti for dette på denne vogna... Så da blir det en dyrere, men ganske lik, Easytravel Duo :-) Kjøper i sverige for 6600,- inkl en liggedel, og får garanti på vogn og tekstil :-)
ormeynglet Skrevet 14. januar 2008 Forfatter #12 Skrevet 14. januar 2008 Da har jeg vært å kjøpt vogn! Hadde nesten bestemt meg for TFK, men ombestemte meg underveis. Måtte tenke litt praktisk og på hvor vi kommer til å bo i årene framover, som vi har tenkt skal være landlig. I tillegg så var det vanskelig å komme til under vogna, og det har irritert meg fælt på den jeg har nå. Er også redd for at alle de små finessene kan bli ødelagt. Derfor ble det altså en Emmaljunga Mondial duokombi. Har ikke prøvd den ordentlig enda, men det virker som en skikkelig stødig og god vogn. I tillegg så har den også enkelte små tilleggsfunkjsoner som virker veldig kjekke. Vuggefunksjon på bagen, integrert myggnetting, madrass i bagen i stedet for trebunn og lufting. Gleder meg til å prøve sportsvogna på lillemor i morgen! Tusen takk for alle innspill jenter!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå