Trinity79 Skrevet 12. januar 2008 #1 Skrevet 12. januar 2008 Hei. Noen som er kjent med dette setet?? Lurer litt på å kjøpe det, hvis det er med base som passer i alle biler?!! Kanskje du skal selge ditt???
gullegget Skrevet 13. januar 2008 #2 Skrevet 13. januar 2008 Jeg har bare hørt posetive ting om det . Det står best i test. Det er lite og nett så det skal passe. Så jeg skal ha det. HTS sitt easy sleep sete veier 3 kilo mer enn maxi cosi, men bra merke. Men hadde ikke orket å bære en nyfødt i den en gang. Det ligger noen til salg på finn. Men når du kjøper brukt så vet du ikke hvordan det har blitt behandlet. Et bilsete som har hvert med i en kolisjon burde kastes, for det kan ha fått usynelige skader.Jeg har glemtå lagre nettadressa, men på finn fant jeg en butikk i Arendal som har salg på setene med 2007 fargene.
Gjest Skrevet 13. januar 2008 #3 Skrevet 13. januar 2008 Vi kjøpte akkurat dette setet sist uke.. på salg på Baby Shop. 999,- mot 1599,- til vanlig. Men basen kommer utenom da, men den kan man jo velge om man vil ha eller ikke.. Lykke til
Gjest Skrevet 13. januar 2008 #4 Skrevet 13. januar 2008 vi hadde dette setet med førstemann, og har vært kjempefornøyde! veldig enkelt å ta ut og inn av bil med basen,og maxi cosi setene er jo nette og fine å se på. vi har brukt det i en audi a4, og det har passet kjempefint der. er nok litt forskjell fra bil til bil da, så lønner seg å prøve i den bilen dere har før dere kjøper. men vi har hvertfall vært veldig fornøyde, ,og skal bruke det til nr to også!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå