Gå til innhold

Jaja, da var det tydlighvis opp igjen om natta....


Anbefalte innlegg

Skrevet

Og jeg som var så strålende fornøyd med vesla som sov 10-12 timer i strekk, men de 2 siste nettene har hun vekket meg pludrende... Så da sitter jeg her å gir flaske igjen.. Lot henne ikke sove lenge på dagen i går heller og ikke noe soving etter kl 18. Grøt allerede nå heller ?

 

HJELP ØNSKES.

 

PS hun er nesten 3.5 mnd gammel og får ca 180ml pr måltid...

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du må regne med variabelt søvnmønster til de er godt over året:)

 

3,5 mnd gammel. Ikke noe uvanlig at vesla vil ha litt mat på natta en stund til. Når hun er ferdig med nattmat, er det veeeeeeeeeldig tidlig morgenmat. Før det begynner å likne noe som heter å sove hele natten.

 

Har ikke peil på ml siden jeg aldri har gitt flaske.

 

Du kan godt begynne med grøt når hun er rundt 4 mnd. Jeg ga gutten min et par små skjeer på kvelden og økte på rundt 6 mnd alder. Han sov godt igjen når han fikk grøt. Men så er morsmelka lettere å fordøye enn mme, så det er ikke sikkert du vil få samme virkning.

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...