Anonym bruker Skrevet 11. januar 2008 #1 Skrevet 11. januar 2008 Skal til å kjøpe barnevogn til lille babyen vår, har bestemt oss for simo kombivogn. Det jeg lurer på er om noen vet om pris på vognen varierer veldig fra butikk til butikk eller om de ligger på ca samme prisene? Vil det kanskje være billigere å kjøpe på en simobutikk enn reflex for eksempel?=) Vet dere hva de ligger på i pris også forresten? Håper noen kan hjelpe:D Glad for alle svar:D
Athene75 Skrevet 11. januar 2008 #2 Skrevet 11. januar 2008 Jeg betalte 6000 for min simo kombi i sort med stelleveske og med ekstra soft line trekk til kanten på vognen. Men på den butikken var der en rød og en sandfarget simo kombivogn som var billigere enn den jeg kjøpte da.
Anonym bruker Skrevet 11. januar 2008 #3 Skrevet 11. januar 2008 Skal til Sverige i morgen og kjøpe brio kombi. På Babyshop her koster det 6400 + 800 NOK for stellevogn, der blir det 5500 NOK tilsammen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå