Veronica,Victor&Adelina<3 Skrevet 11. januar 2008 #1 Skrevet 11. januar 2008 Kjøpte just ett dyrt lammeskinn, lurer på om det går ann å vaske det? Hvis det går ann, er det like fint etter vask da+
Sunshine2222 Skrevet 11. januar 2008 #2 Skrevet 11. januar 2008 Hei! Husk at ull er selvrensende og at det ikke skal være nødvendig å vaske det. Du kan karre det, det skal være nok :-) Om du må vaske det, ta det på ullvask med milo, KALDT! :-)
snart mor til 3 Skrevet 11. januar 2008 #3 Skrevet 11. januar 2008 tror nok ikke jeg ville sendt den i maskinen ihvertfall... hvis det er for bakterier og slikt sin skyld ville jeg nok lagt den i fryseren..om det er sølt på så tror jeg nok badekaret hadde vært prøvd ut,men helst uten noe vaskemiddel.... prøv å søk på nettet??Hehe..fantastisk hva man kan finne der
Jannamor Skrevet 12. januar 2008 #4 Skrevet 12. januar 2008 Jeg har bare børstet mitt. med grov tagget børste. Evt kan du bruke kaldt van og milo hvis du trenger det. altså det samme som andre har sagt her... evt levere det på rens?
<3 qleopatrice <3 Skrevet 12. januar 2008 #5 Skrevet 12. januar 2008 Mi jente tisset på det og da måtte jeg vaske det i maskin, bruk milo og milo skyllemiddel.... ullprogram. Det må børstes til når det er tørt..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå