Anonym bruker Skrevet 11. januar 2008 #1 Skrevet 11. januar 2008 Har noen noen gode tips på hvor det kan være fint å reise på ferie med en ettåring(i mars)? Er åpen for både hytteferie i Norge og sydentur... Viktigste er at vi får slappet av og ettåreingen også er fornøyd... :-)
jente06OGgutt09 Skrevet 11. januar 2008 #2 Skrevet 11. januar 2008 Jeg har hørt at danmark ferier er supert for småbarns familier, vi skal leie et feriehus der i sommer.. skal dere til syden anbefaler jeg Alcudia på mallorca:) kjempe fint der:) og veldig barnevennlig:) vi var der når amalie var 8 mnd og skal dit i juni:)
321 Skrevet 13. januar 2008 #4 Skrevet 13. januar 2008 Vi hadde også tenkt til å dra til Alcudia med vår gutt på et og et halvt til sommeren, men lurer nå på om det blir i varmeste laget for en så liten? hvor varmt er det der i juli? HAr ikke lyst til å dra dit for å være inne eller stort sett sitte i skyggen! noen erfaringer? har veldig lyst på en sydentur, men eneste muligheten er i juli..
Bromelia Skrevet 14. januar 2008 #5 Skrevet 14. januar 2008 i sommer var vi på kreta med jenta vår som var litt over ett år da. Kanariøyene kanskje? Passe i mars med tanke på varmen og sånnt.... Hun bada og koste seg, og så var det underholdning på en scene om kvelden. Vi valgte et leilighetshotell der vi var garantert å få barneseng, og så hadde vi toromsleilighet. Det var helt topp!
Herkules Skrevet 14. januar 2008 #6 Skrevet 14. januar 2008 Ville satset på Kanariøyene. Mye barnevennlige steder og hoteller der. Jeg har kun vært ordentlig på Grand Canaria og Lanzarote av de er egentlig Lanzarote min favoritt, men barnevennligheten på GC er muligens uslåelig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå