Gå til innhold

Noen som kan anbefale en stelleveske?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det er jo så mange å velge mellom!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

De du kjøper på JYSK er supre. Nøytrale farger, store og underlag til babyen som er festet med borrelås. Koster fra 50-250 kr.

Skrevet

Da skal det sjekkes ut idag! Er jo veldig grei pris da :) Er absolutt ikke fan av jysk,hatt utallige dårlige handleerfaringer der, men prøver gjerne igjen. Takk for tipset :)

Skrevet

Vi hadde brio sin først men da den gikk istykker, kjøpte vi reisebagen proff, den er helt topp!! Den fås så vidt jeg vet i svart og i grå. Den er veldig fleksibel, da "veggene" inni en festes md borrelås, så man kan lage rommene som det passer seg best selv. Og når den dagen kommer at man ikke skal bruke stelleveske lenger, har man en flott veske som kan brukes til andre ting.

 

Her er en link til siden deres:

http://www.reisebagen.no/Produktinformasjon.asp

 

Jeg har forøverig kjøpt den i en vanlig rudo butikk. Inne på linken over her står det også om utsalgsteder.

Skrevet

Det er med stellematte på den også.

Skrevet

Vi har skiphop sin stelleveske, mange fine å velge mellom der.. Mange forskjellige farger.. Veldig fornøyd med den.. Stellematte medfølger, fine praktiske lommer.. Jeg kjøpte den gjennom alexi.no..:)

Skrevet

Skip*hop er veldig bra! Jeg har en dash og er superfornøyd:o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...