Gå til innhold

Siste mens 17/12...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen flere?? Usikker på syklusen min, så jeg har ikke aning på EL eller når mensen skal komme. Hadde 35 dagers syklus forrige gang, men har PCOS så det er aldri godt å vite når den kommer. Hadde ømme brystvorter forrige helg. Litt mensmurringer, samtidig er det i perioder akkurat som om livmora strekkes på en eller annen måte. Lurer på når jeg kan teste??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Heisann;)

 

Jeg har det på akkurat samme måte! Siste mens 22/12. sluttet med prev i aug - hatt mensen bare 3 ganger. Den kom med en gang jeg sluttet, deretter kom den 35 dager etter og deretter 83 dager etter.. så jeg aaaaaner ikke når jeg har hverken EL eller når IKM er..ganske så frustrerende!

 

Hmmm.. du kan vel teste når du er på dag 35 eller rundt der en gang da kanskje?

Skrevet

Kanskje det ja. Har vært gravid tidligere, og da ble jeg gravid etter å ha vært uten mens i 6-7 mnd. Hadde tydeligvis ei eggløsning da=) Eggløsningstester hadde jeg ikke hørt om da, så hadde vel skikkelig flaks som traff på rett periode... Hadde vel vært dyrt å bruke eggløsningstester hele perioden også=)

Skrevet

Tante rød var til meg sist 30/11..

Skrevet

Siste mens var 23/10....

Venter i spenning!

(ikke gravid)

Skrevet

Bare litt tilleggsinformasjon. Jeg startet med akupunktur for å få i gang mensen ca 5 uker før jeg ble gravid. Hadde hatt 3 behandlinger da jeg ble gravid. Tilfeldig?? Dere andre med lang syklus... Tar dere noen form for behandling utenom evt medikamentelle behandlinger.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...